Duvardan duvara halı

Aysendkmn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2020
293
214
26
Merhaba arkadaşlar salonum için parke görünümünu sevmiyorum duvardan duvara halı halıfleks şeklinde odayı kaplayacak şekilde sizce kullanışlı olur mu

Bence olmaz niye böyle tercih ediyorsun ki 🙄

Merhaba arkadaşlar salonum için parke görünümünu sevmiyorum duvardan duvara halı halıfleks şeklinde odayı kaplayacak şekilde sizce kullanışlı olur mu
Parke görünümünü sevmeye çalışın bence. Duvardan duvara halı hem çirkin duruyor, hem de halı ne kadar süpürürsek süpürelim pislik yuvası. Parkeyi en azından silip süpürünce temiz oluyor. Ama asıl mevzu kıro görüntüsü. Cami mi bu, ne alaka :KK43:

Annemin evinde vardı bundan 20 sene önce. Bi odayı böyle yaptırmıştı. Ancak 1-2 sene tahammül edebildi. Gerçekten toz yumağı. Ben yaşamış biri olarak asla tavsiye etmiyorum.

Parkede en ufak bir leke bile belli oluyor hemen batıyo
Halının pisliğinden tozundan daha iyidir inan ben halıları küçülttüm avaba biraz daha küçültme moduna mı girsem demiyor değilim. İnan elle silsil derdi bahar gelsede yıkamaga gönder vs . Sen bir de büyütücem deyince 🤯 bence gözüne batsın amaaan temizlikte bir yere kadar 🙄😆

Halıfleks ise cok zor. Asla tercih etmeyin derim.

Halfileks mikrop yuvası bir tanıdıgımın kızı emekleme döneminde hasta oldu ki çok titiz biri normalde. Biz de kiracıydık ev sahibi halıfleksleri laminant yaptı öyle oturduk. Çok pişman olursunuz parke en güzeli

Cok korkunc bir dusunce 🙄
parkeyi bile 1-2 hafta silmeyince yer silme suyunun rengi grilesiyor. Hali pislik yuvasi olur 1-2 ayda.
Parkenin gorunumunu sevmiyorsaniz farkli secenekler de var onlari degerlendirin ama halidan uzak durun derim.

Halıflex kaplatacaksanız ona göre süpürgeniz olmalı, buharlı süpürgelerden.
Uzun vadede boğucu olabilir yalnız.

X