Duz kafa sendorumu yasiyan?

Sizi farklı düşünmeye sevk etmek istemem sadece bize düzelecek denirken konu ameliyat olmaya kadar gitti. Bu yüzden erken teşhis olunsun doktor sorun yok desin içiniz rahat olsun.
aslında bebeğmin 2 tarafında da vardı sonra 1 taraf düzeldi. ama diğer taraf az düzelmekle beraber aynı. hemen randevu alacağım teşekkürler

Ben dogar dogmaz kafalarina yumusacik ince bi yastik koyuyorum. Hicbirinde boyle problem yasamadim. Malesefki yastiksiz sert biyere yatinca ( minder uzeri ) bu sekilde degisiklikler meydana geliyor😞

Ben dogar dogmaz kafalarina yumusacik ince bi yastik koyuyorum. Hicbirinde boyle problem yasamadim. Malesefki yastiksiz sert biyere yatinca ( minder uzeri ) bu sekilde degisiklikler meydana geliyor😞
evet biz küvezde kaldık 46 gün. aldığımda aslında dümdüzdü biraz düzeldi ama kalıcı olmasından korkuyorum

Bu konuda elbette tek dogru bilgi kaynagi doktorlar ancak benim oglumun kafasi donerek yatmaya baslayinca duzeldi umuyorum ve tahmin ediyorum ki sizin bebeginizin de boyle olacaktir
evet biz küvezde kaldık 46 gün. aldığımda aslında dümdüzdü biraz düzeldi ama kalıcı olmasından korkuyorum

Su anda ne durumda bebekleriniz acaba?

Evet kasklar asiri pahali bende sordm 50 bin en az dedi
Su anki durumunuz nedir?Duzeldi mi bebeginizin kafasi acaba?
Bu konuda elbette tek dogru bilgi kaynagi doktorlar ancak benim oglumun kafasi donerek yatmaya baslayinca duzeldi umuyorum ve tahmin ediyorum ki sizin bebeginizin de boyle olacaktir
Kac sylikken duzeldi aca?

X