Düzce///81

Günaydın kızlar nasılsınız bakalım?bu arada size arkadaşlarımızın bir gülümse bir hayat kampanyası için açtıkları topiğin lınkınıde vereyım belki katılmak ısteyen arkadaşlarımız cıkar:KK16:

KKNIN YAPMIŞ OLDUĞU BİR GÜLÜMSE BİR HAYAT KAMPANYASI İÇİNN GRUP AÇTIK SİZDE GRUBUMUZA KATILIP HEM YARDIM HEMDE SOHBET ETMEK İSTERSENİZ SİZLERİDE BEKLİYORUZ ŞİMDİDEN DUYARLILIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLERRR

http://www.kadinlarkulubu.com/geyik-...dolu-grup.html (Aşk Dolu Grup...)

selam arkadaşlar artık bende tamamen düzceli oldum düzceye taşındım umarım düzce buluşması yaparız ve tanışırız...

Merhaba Düzceli bayan arkadaşlarım
Ben resim öğretmeniyim 12yıl bekleyişten sonra artık atamam cıkcak gozukuyor.Ben kocaelinde yasıyorum.Tercih konusunda kararsızım tercihlerimde Düzce var.Sizlere bir danışmak istedim.cumayeri ve gölyaka nasıl ilçeler yaşam nasıl pahalımı ev kiraları nasıl ne civarda ulasım nasıl? halkı ve kültürüde merak ediyorum.Su okullardan bildikleriniz varmı yardımcı olabilirmisin karar vermeme.

Cumayeri Yatılı Bölge Ortaokulu
Atatürk Ortaokulu

Slm düzceli fıstıklarr
Bende Ankara'da yaşıyorum.
Tüm akrabalarımız Düzce'de benim için düzcenin tadı başka herşeyiyle çok seviyorum orayı.
şu an atamaları bekliyorum tercihim orası olacak inşallah olur da bende bu Ankaradan kurtulurum çok istiyorum:)

selam arkadaşlar nerelerdesiniz ? gündüzün karanlığı sende uğramaz oldun canım

merhaba kızlar ohh neguzl ducelılerde varmıs :) cok sevındım umarım gorusme ımkanlarımızda olur

Arkadaşlar,merhaba...
Ben Düzce' de Arapçiftliği'nde oturuyorum...
Ev işlerinde bana yardımcı olabilecek bir arkadaşa ihtiyacım var....
Çevrenizde ilgilenenler olursa bana yönlendirirseniz sevinirim...
Ayrıntıları özel mesajda konuşuruz....

slm....... hayirlı günlerr
kankim iyiym cok sükür .kış geldi evd epinekleyip duruyom:KK14:

malesef cok bos kalmis sayfamiz .haklisin bacim:KK25:

X