Anket Dyson robot supuge kullanan varmi memnunmusunuz ve oneren varmi

Ben de philips alacaktım. Annemde de kızkardeşimde de marathon var. Biri çok memnun diğeri hiç memnun değildi. Filtre sistemi farklıydı bunun, bu daha iyi falan dediler kandırdılar beni 🤣
Zaten o satıcılar her an akıl çelme peşinde :KK70: media mark falan satılmayanı kakalıyor :KK70:

ben dyson 360 eye robot supurge kullaniyorum. onceden irobot roomba kullaniyordum ama yaklasik 4-5 sene kullandim onu yani 2016da almistim. sonradan temizligi yeterli gelmemeye basladi, sarj suresi kisaldi. dyson 360 eye aldim. o kadar guzel temizliyor ki biz normalde irobot calistirip ertesi gun kendimiz supururduk, dyson ile neredeyse kendimiz haftada bir anca supuruyoruz. inanilmaz bir cekis gucu var. herkese de tavsiye ederim. yalniz cok cok agir bir robot, dysonin diger supurgeleri gibi.

bir de konu yanlis yerde, kibliyorum.

ya ben biraz araştırmıştım çok yüksek yazmışlar yorumlarda her yere girmiyormuş koltuk altı falan doğru mu?
birde haritalaması problemliymiş?

ya ben biraz araştırmıştım çok yüksek yazmışlar yorumlarda her yere girmiyormuş koltuk altı falan doğru mu?
birde haritalaması problemliymiş?
abla biraz yuksek, yani eskisiyle kiyaslayinca hani onun iki kati falandir. baya hani ROBOT bu gorunusu de :KK70: ama bizde zaten bildigin gibi esya yok, bir seyin altina girmesi gerekmiyor simdilik sorun yasamadik. haritalamada da sorun yasamadik.

ama cok esyasi olan evlerde falan sikinti cikarabilir, ciddi buyuk yani. agir da zaten.

ayy robot dyson dediği o muymuş ben yeni uyandım.ben de de xiomi mop pro var.ama evi pırıl pırıl da süpürüp silmiyor.dyson kablolu ya da dik süpürge de şart yanında.ikisini birden aldım ben .robot süpürge anca şöyle bir ortalığın kılını tüyünü vs alıyor.
ben de var robot.ben dyson robot yazınca böyle alengirli bir model çıkardı herhal sandım dyson. :KK45:
Suan hayallerimi
Yiktin desem😐😂 bu kadar insan yalan soyluyor demek.. herkes soyle iyi boyle iyi diyor. Ben zaten dik supurge mi robot mu diye tereddut ediyorum bi suredir. Ama sanirim dik supurge alicam senin bu mesajdan sonra

X