ebay sitesindeki komik fiyatlar gerçek mi?

Canım payballs ödeme nası oluyo peki

Kredi kartınla siteye üye oluyorsun.site türkçe zaten zorlanmazsın.ebaya da uyelik actiysan tamam.alacagın ürünün satıcısıyla görüşüp türkiyeye gönderip gönderemeyeceğini sorup onay aldiktan sonra satin alma tuşuna basıyosun o seni paypala ynlendiriyor zaten.oradan da kontrol edip ödemeyi yaptıgın zaman sabırla beklemek kaliyor geriye:)

Kızlar bu arada 3 siparişim geldi kaldı 3:KK31: missha bb krem sorunsuz geldi çok memnun kaldim.ablamin telefon kilifi geldi o da guzel cantam da geldi ama cantada hayal kirikligi yasadim tamam cin mali o kadar birsey beklemiyoodum ama sandigimdan ufakti ve kalitesizdi.hatta bugun sap yeri baya bi yirtildi.kötü yorum bırakayımda görsün gününü:KK4: kupelerimi ve sapkamı sabırla bekliyorum:KK31:

Kredi kartınla siteye üye oluyorsun.site türkçe zaten zorlanmazsın.ebaya da uyelik actiysan tamam.alacagın ürünün satıcısıyla görüşüp türkiyeye gönderip gönderemeyeceğini sorup onay aldiktan sonra satin alma tuşuna basıyosun o seni paypala ynlendiriyor zaten.oradan da kontrol edip ödemeyi yaptıgın zaman sabırla beklemek kaliyor geriye:)

çok teşekkür ederim uzun zamandır hevesliyim deniycem:)

arkadaşlar ebay sitesinden verdiğim tüm siparişlerimin geldiğini size haber vermek istedim:KK76: belki benim şansım belki de ufak tefek şeyleri umursamıyorlar bilemiyorum bana gelen ürünlerin hiç biri kurcalanmamıs acılmamıstı.şimdiye kadar toplamda 3 telefon kılıfı,1 missha bb krem,1 şapka,4 küpe,1 çanta aldım.kimi 15 günde kimi de en gecç 3o günde kapımdaydı.ufak tefek olmak suretiyle alışverişlerim devam edecek. sağlıcakla kalın:KK9:

Arkadaşlar merhaba ebaydan ikinci siparişimin de geldiğini haber vermek istedim.baska bi saticidan ablama telefon kilifi aldik 2.30euro gibi birseydi ucretsiz kargo.1 ay gibi surede kapimiza geldi.ben umudu kesip saticiya urun gelmedi diye mesaj armistim sagolsun 1 hafta daha beklememi gelmezse para iadesi yapacagini soyledi.urun gelince tesekkur edip olumlu geri bildirim biraktim.

Tabi ben durur muyum ikinci urunde gelince deli gibi alisveris yaptim.4-5 tane ear cuff kupe aldim.ablamin arkadasina telefon kilifi aldik yine.missha bb krem aldim bi de hem sirt hem kol cantasi olabilen japan style canta aldim.heyecanla bekliyorum ya gözüm kapida.takilar gelirde canta ve bb krem hic olur diye korkuyorum valla.

Ebayla ingilizcemi gelistiriyorum ve sabredip beklemeyi öğreniyorum.ürünler gelince yazarim buraya.:KK54:

ozaman alışveriş yapabiliceğimz güvenilir biryer öylemi:) bende bir ara vermek istedim güvenemedim pek ama bu yorumlardan sonra denemek lazım birde kredi kartı bilgilerini falan vericez sanırım sorun olmaz dimi canım?

ozaman alışveriş yapabiliceğimz güvenilir biryer öylemi:) bende bir ara vermek istedim güvenemedim pek ama bu yorumlardan sonra denemek lazım birde kredi kartı bilgilerini falan vericez sanırım sorun olmaz dimi canım?

Her saticidan alisveris yapilmaz yüzde yüz olumlu saticilarla irtibata geçmek gerekli.kredi karti bilgilerini de paypala veriyosun ki guvenilirlik acisindan kendini kanitlamis dünya capinda bir site hatta arayip bilgi alabilirsin cok ilgililer.alisveris yapacagin zaman kenardaki free shipping ve buy it now kutucuklarini isaretleyip arama yap.bedava kargo ve acik artirma olmayan ürünler listelenir böylece. Bir de mutlaka satıcıya mesaj at tyrkiyeye gonderiyor musun diye

Her saticidan alisveris yapilmaz yüzde yüz olumlu saticilarla irtibata geçmek gerekli.kredi karti bilgilerini de paypala veriyosun ki guvenilirlik acisindan kendini kanitlamis dünya capinda bir site hatta arayip bilgi alabilirsin cok ilgililer.alisveris yapacagin zaman kenardaki free shipping ve buy it now kutucuklarini isaretleyip arama yap.bedava kargo ve acik artirma olmayan ürünler listelenir böylece. Bir de mutlaka satıcıya mesaj at tyrkiyeye gonderiyor musun diye

tamam canım teşkkürler:)

bende ebay kullananlardan biriyim. cok sik alisveris yaparim canim sikildikca. ama elektronik icin amazon kullaniyorum.aslinda turkiyede kullanildigini bilmiyordum. turkiyedeki diger siteleri bilmiyorum turkiyede hic internetten alisveris yapmadim ama ebayin soyle bir avantaji var. eger urunu begenmediyseniz yada kirik falan geldiyse saticiya negative feedback vermekle korkutuyorsunuz butun paranizi tekrar oduyor yada yeni urun gonderiyor size. cunku zaten cindn gelen urunler ucuz ve feedbackler onlar icin cok onemli satislarinda. bende dahil cok yapmadim bunu ugrasmak istemedigim icin ama yakin arkadasim 5-6 urununun parasini geri aldi.

ebay dunyanin en buyuk alisveris merkezi gunumuzde, simdiye kadar yuzlerce sey siparis ettim tek sorun gec gelmesi, kesinlikle guvenebilirsiniz

evet o kadar ucuz, yanlışlık yok. gelme süresi uzar, bir de ptt kargoyla geleceği için, evde olup aldınız aldınız, geri gidebilir. ptt normalde güzel kargo hizmeti sunuyor ama iş yurt dışı kargolarına geldi mi kapıya atıp bile gidebiliyorlar.

Bana bir kere ptt ile ürün gelmişti. Evde yoktum haber kağıdında şöyle diyordu. Şubede 10 gün süreyle bekletecegiz, almazsanız geri gidecek. Yani haber kağıdı uçup gitse nerden haberim olacak. 10 gün sonra geri gidecek.

canım merhaba, ben de ebay den ilk kez alışveriş yapmayı düşünüyorum yorumların içimi rahatlattıi bb krem siparişi de vermek istiyorum ama çakma bb kremler oluyormuş sen seninkinden memnun musun? orijinal olup olmadığını anlamak için bi kaç yöntem vardı. bir de aldığın satıcıyı hatırlıyor musun bb kremi?
arkadaşlar ebay sitesinden verdiğim tüm siparişlerimin geldiğini size haber vermek istedim:KK76: belki benim şansım belki de ufak tefek şeyleri umursamıyorlar bilemiyorum bana gelen ürünlerin hiç biri kurcalanmamıs acılmamıstı.şimdiye kadar toplamda 3 telefon kılıfı,1 missha bb krem,1 şapka,4 küpe,1 çanta aldım.kimi 15 günde kimi de en gecç 3o günde kapımdaydı.ufak tefek olmak suretiyle alışverişlerim devam edecek. sağlıcakla kalın:KK9:

bayadır ebaydan alısveris yapmıyorum canım ama zaten best seller olan kişilerden almak gerekli.sanırım ben sing sing girl ya da bellogirl adlı satıcılardan birinden aldım tam hatırlamıyorum:KK43:

çok sağol canım ben de bi kaç sipariş verdim bakalım inşallah sorun çıkmaz. son bi sey daha sorucam madem daha önce kullanmışsın siteyi bilirsin, şimdi bi konu daha açmıyım bunun için. teslimat süreci nasıl oluyor? yani telefona mesaj mı geliyor kargoya verildiğine dair diğer siteler gibi yoksa sürekli takip mi edicez siteden? bana şimdi satıcının biri mesaj atmış ingilizcem çok üst seviye değil ama sanırım oradan gönderdiğinde tekrar benimle iletişime geçmesi gerektiğini başka trasnfer firması için gibi bi setler söylemiş çok iyi anlayamadım
bayadır ebaydan alısveris yapmıyorum canım ama zaten best seller olan kişilerden almak gerekli.sanırım ben sing sing girl ya da bellogirl adlı satıcılardan birinden aldım tam hatırlamıyorum:KK43:

çok sağol canım ben de bi kaç sipariş verdim bakalım inşallah sorun çıkmaz. son bi sey daha sorucam madem daha önce kullanmışsın siteyi bilirsin, şimdi bi konu daha açmıyım bunun için. teslimat süreci nasıl oluyor? yani telefona mesaj mı geliyor kargoya verildiğine dair diğer siteler gibi yoksa sürekli takip mi edicez siteden? bana şimdi satıcının biri mesaj atmış ingilizcem çok üst seviye değil ama sanırım oradan gönderdiğinde tekrar benimle iletişime geçmesi gerektiğini başka trasnfer firması için gibi bi setler söylemiş çok iyi anlayamadım

canım ben hep bedava kargo olan ürünleri aldım aslında biraz riskli ama hep elime ulaştı şükür.yoğunluğa göre değişiyor sanırım bb cream bana 10 günde gelmişti.ablamın telefon kabı 30-35 günü bulmuştu.ama ortalama 20 günde gelir.ptt kargo getiriyo zaten.seni evde bulamıyosa apartmanın girişine bırakıyorlar biraz dikkat etmek gerekli:KK43: bazı satıcılar insaflı oluyor kargo takip nosu veriyolar ordan takip edebiliyosun nerede olduğunu ama bedava kargolarda pek vermiyolar yani.en olmadı arada bir ptt bürosunu ziyaret edersın size en yakın dağıtım merkezini.baktın 2 ay oldu umut yok kaybolmuştur.satıcıya mesaj at paranı iade edebilir.etmezse olumsuz feadback bırak iflahı şaşsın kimse ondan alışveriş yapması hahaha:KK53:

kızlar iki gündür bende ebaya takmış durumdayım. telefonum için harici şarj ve kılıf beğendim ama bu sitede hiç tecrübem yok alışveriş yapan arkadaşlar alışverişine benim siparişimi ekleyip ben ücret havalesini yapıp bana kargoyla yollayabilir mi acaba. netten biraz araştırdım böyle yapan insanlar var beğendiğim ürünler zaten kargo bedava ama dediğim gibi tam anlayamıyorum :KK3:

selam kızlar
ebaydan çıtçıt almak istiyorum(gerçek saç)
bana yardımcı olabilir misiniz daha önce alışveriş yapanlar
yada ebaydan bilgisi olanlar..yardımlarınızı bekliyorum
şimdiden teşekkürler :KK16:

Bende ebaya tereddütlüydüm ama bi kaç sitede yorumları okuyunca iphone kapagı aldım 3 tane fln 3üde sorunsuz ulaştı elime fazla pahalı bişi almayınca sorun olucagını zannetmem tabi satıcının profiline bakın pozitif yüzdesi %99 un altına düşmemiş olsun bence. ve her ihtimale karşı paypal üzerinden ödeme yapın

Bende ebaya tereddütlüydüm ama bi kaç sitede yorumları okuyunca iphone kapagı aldım 3 tane fln 3üde sorunsuz ulaştı elime fazla pahalı bişi almayınca sorun olucagını zannetmem tabi satıcının profiline bakın pozitif yüzdesi %99 un altına düşmemiş olsun bence. ve her ihtimale karşı paypal üzerinden ödeme yapın

merhaba
ödeme konusunda kredi kartından farklı bi alternatif yok mu acaba

X