Ebeveyn Kontrol Yazılımı - Microsoft

Kazen

Babalar ve Oğulları
Administrator
14 Kasım 2001
20.755
80.611
Netron Yazılım tarafından orijinal lisanslı Windows XP kullanıcıları için geliştirilen Netron Gözcü ile çocuklarınızı Internet'teki zararlı sitelerden koruyabileceksiniz.

Ziyaret edilmesini istemediğiniz web sitesi isimlerini yazarak veya sakıncalı bulduğunuz kelimeleri Gözcü'ye yazarak çocuklarınızın istemediğiniz zararlı içerik bulunan sitelere girişini engelleyebilirsiniz.

Netron Gözcü ile bilgisayar ve internet kullanımına zaman sınırı tanımlayabilir, sadece sizin istediğiniz zamanlarda çocuklarınızın bilgisayarı kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca bilgisayarınızda yüklü diğer yazılımların sadece sizin istediğiniz zamanlarda çalışmasını sağlayabilir, ziyaret edilen siteleri kullanım günlüğünde görüntüleyebilirsiniz.Sistem Gereksinimleri:

1) Microsoft Windows XP ve üzeri işletim sistemi

2) Microsoft Internet Explorer 5.5 ve üzeri

3) Microsoft .NET Framework 1.1 (Link Silinmiştir. adresinden yüklenebilir)

Netron Gözcü ile ilgili her türlü soru, destek ve yardım taleplerinizi gozcudestek@netron.com.tr adresine e-posta göndererek iletebilirsiniz.

Netron Gözcü uygulaması tamamen Netron Yazılım tarafından Microsoft için geliştirilmiştir. Ürünün tüm sorululuğu Netron Yazılım'a aittir.


Link Silinmiştir. detay bilgi alabilir ve uygulamayı PC'nize kurabilirsiniz.
 
X