Ebru Polat

hiçbir yerinde estetik yokmuş
hele dudaklarının ısrarla orjinal olduğunu söylüyor kaydirigubbakcemile3

Göğüslerinin ve burnunun estetik olduğunu ama dudaklarının orjinal olduğunu Ece erkenin programında söylemişti...

Bence dudaklarıda silikon,doğal durmuyor çünkü...

Bence çok seksi ve çekici bir kadın,tv ye çıktığında kanalı değiştiriyorum ki eşim görmesin,kıskanıyorum bu kadını...(Kliplerine bakarken ayy ne güzel diye değil,ne seksi diye düşünüyorum ben ki erkekler neler düşünüyordur ??? )

fizigine lafim yok fizik guzel
emme ve lakin yuzune bakasim gelmiyo:KK19:
cok itici bi yuzu var

Ne desem bilemiyorum :26: Çok itici geldi .

Bu kızın giyinik fotoğrafı yok mu ne bu böyle =)))))))))))))))

Son düzenleme:
Ne desem bilemiyorum :26: Basit bir görüntüsü var .

bencede:nazar: acaba doktor silikonu bedava yaptıda o da bedava nasılsa yaptırmışken bol bol yaptırıyım diyemi bukadar şişirtti o dudakları acaba:KK53: bi açıklama bulamıyorum başka türlü:KK52:

bence hoş bir kız varsın heryeri silikon olsun
şimdi yolda görsek hangimiz bakmayız
ben hiç dinlemedim şimdi geç oldu yarın sesine de bakarım

bencede:nazar: acaba doktor silikonu bedava yaptıda o da bedava nasılsa yaptırmışken bol bol yaptırıyım diyemi bukadar şişirtti o dudakları acaba:KK53: bi açıklama bulamıyorum başka türlü:KK52:

Kopartın beni aşkitom ya :KK60::KK60: Şekerim sadece dudaklar olsa iyi gögüslere bakar mısın :KK53::KK53::KK53:

Kızın öncesini bilmiyorum ama bu hali facia .Basit bir görüntüsü var .Ayol kızın giyinik fotoğrafını gören varsa koysun ben göremedim :KK52::KK52:

bence hoş bir kız varsın heryeri silikon olsun
şimdi yolda görsek hangimiz bakmayız
ben hiç dinlemedim şimdi geç oldu yarın sesine de bakarım

yolda kollarıyla bacakları yer değiştirmiş bi insan görsek yine bakarız:KK60: :KK60: amaç dikkat çekmekse o da çeker yanii:KK1: bunada bakarım yolda görsem ama kim bu ucube diye:KK60::KK60: fizik tamam hoş ama o surat ne yaa estetik de tamam karşı değilim ama dur demeyi biliceksin

Estetik falann amaa çok sexy cekici bir hatun herkesin zevki farklı amaa dolgun hatun seviyor erkeklerr:))) İst. arkadaşım var güzel değil ama sexy demişti

Kopartın beni aşkitom ya :KK60::KK60: Şekerim sadece dudaklar olsa iyi gögüslere bakar mısın :KK53::KK53::KK53:

Kızın öncesini bilmiyorum ama bu hali facia .Basit bir görüntüsü var .Ayol kızın giyinik fotoğrafını gören varsa koysun ben göremedim :KK52::KK52:

kızın öncesi iğrenç ama bu halide iğrenç:KK60: :KK60: çok basitt kesinlikle konuşmlaarıda öyle kankam bi görsen yani:KK19: giyinikk fotoğrafını çekmeye layık bulmadılar heralde kızcağzı:KK1::KK1:

Estetik falann amaa çok sexy cekici bir hatun herkesin zevki farklı amaa dolgun hatun seviyor erkeklerr:))) İst. arkadaşım var güzel değil ama sexy demişti

ayy zevkler ne kadar farklı:KK37: tamam çiroz olmasın ama o değilki olayy o dudaklar ne yahuu yüzünde silikon patlamış gibi:KK1: :KK1:

Heyyyyyy atladığınız bir nokta var .Erkekler dolgun seviyor tamam da doğal olanını.Böyle yapay ,fazlasıyla kendini seksi olacağım diye kasmış birisini beğeneceklerini hiççççççççç sanmıyorum .

Minikom ayyyyyyyyy link atsana şekerim konuşmasını merak ettim :KK52:

Heyyyyyy atladığınız bir nokta var .Erkekler dolgun seviyor tamam da doğal olanını.Böyle yapay ,fazlasıyla kendini seksi olacağım diye kasmış birisini beğeneceklerini hiççççççççç sanmıyorum .

Minikom ayyyyyyyyy link atsana şekerim konuşmasını merak ettim :KK52:

aynenn yaaa bu angelinaya falan özenmiş ama kamyon tekeri gibi olmuş dudakları:KK60::KK60:

okana gelmişti kankam dur bakıyorum:KK23:

ayy zevkler ne kadar farklı:KK37: tamam çiroz olmasın ama o değilki olayy o dudaklar ne yahuu yüzünde silikon patlamış gibi:KK1: :KK1:

Bazı anketlerde erkekler silikon dudaklarla öpüşmeyi cok sevdiğini dile getirmişlerr ve erkekler ince dudaklı kadınlardan asla hoşlanmazlar ve birçok erkek ebru polatı güzel değil ama sexy bulmuşlardır ebru polat ayrıca zeki bir kadında bazı progrmlarda boş konuşmuyor

Bazı anketlerde erkekler silikon dudaklarla öpüşmeyi cok sevdiğini dile getirmişlerr ve erkekler ince dudaklı kadınlardan asla hoşlanmazlar ve birçok erkek ebru polatı güzel değil ama sexy bulmuşlardır ebru polat ayrıca zeki bir kadında bazı progrmlarda boş konuşmuyor

tamam silikona karşı değilim ama bi dozu vardır yani böyle maymuna benziyo :KK53: :KK53:

Ay şoklardayım:KK53::KK53: Bazı anketlerde erkekler silikon dudaklarla öpüşmeyi cok sevdiğini mi dile getirmişler .
Herşeyin doğalı makbuldur :KK24::KK24:

X