Doğuma Hazırlık ece ismine uyumlu kız isim önerileri

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

lahzaa

Guru
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2009
405
3
slm arkadaşlar 38 hft hamileyim:emir_bebek: ama hala isim konusunda bir gelişme yok
kızım ece 5 yaşında cemre olsun istiyor ama ben sevemedim cemre ismini bana hangi simleri önerirsiniz şimdiden teşekkürler.
sevgilerimle....

sağlıkla kucağınıza almanız dileğiyle... ECEM, CEREN ,ECRİN isimlerini öneririm .:emir_bebek::nazar:

ece ismine uygun illa e harfi ile başlayan isim olacaksa pek fazla seçenek yok onun dışında uygun olabilecek isimler
mine
cemre
ecre

anlam olarak ECE ye uyumlu olmasından dolayı BEGÜM öneriyorum ......ama ben olsam ablasının istediği ismi koyardım ki, abla kardeş ilişkisinin ilk adımını atmış olmak bakımından....:KK49:

ayrıca da, bebeğinize sağlıkla kavuşun....

Son düzenleme:
BEGÜM öneriyorum ......ama ben olsam ablasının istediği ismi koyardım ki, abla kardeş ilişkisinin ilk adımını atmış olmak bakımından....:KK49:

arkadaşa katılıyorum begüm le ece anlamdaş galiba... ama cemrede guzel bence.. bir de kulağa hoş geliyor ece, cemre ..

Ece bence tek basina guzel bir isim ben yanina baska bir isim yakistiramadim nedensee... Ikinci ismi Ece olursa sanki daha uyumlu gibi Esra Ece, Ebru Ece, Irem Ece, Beyza Ece,

Ama illa ilk ismi Ece diyorsan o zaman en cok Eceyenin yanina bence Naz yakisiyor (Ece Elif, Ece Naz, Ece Nisa).

Ege :Sözlük 1: (Tür.) Ka. 1. Bir çocuğu koruyan, işlerine bakan ve her halinden sorumlu olan. 2. Yaşça büyük, ulu. 3. Sahip.
Sözlük 3: 1. Bir çocuğun korunması ve diğer işlerinden sorumlu olan kişi, veli. 2. Yüce, büyük, ulu.
Sözlük 5: Bir çocuğu koruyan,ona bakan - Büyük ulu
Sözlük 6: Türkiye'nin batısında yer alan deniz

Dide : gözbebeği demek

Line : hurma fidesi demek

Feride : eşsiz biricik yegane demek

Sevde : Hz. Sevde ,esmer güzeli demek

Erge : şımarık , nazlı demek

:21:

benim yiğenlerimin adı gülce we ece gayet uyumlu ikiside ben koymuştum isim anneleriyim yani:KK1::KK1:

X