Edebi erkek :))

Kitap okumayı çok severim ama şiir ıı ıııh. Sıkıcı geliyor ruhum çekiliyor sanki dinlerken. Seviyim gibi yapılacak birseyde değil ki bu. Siz direkt şiirden hoslanmadiginizi söyleyin. Ama birşey soyleyim mi siz bu adamla yapamazsınız, karakterlerinizde farklı gibi.
Şiir seven insanın kalbi hassas olur. Soylediginiz her cümleden farkli farkli anlamlar cikarabilir.

Çete, ajan okuyormuş...

Konu sahibi anlatinca ben de bisey sanmistim cidden. 😂😂😂
Kitap okuyunca ne okursan oku bi kulturlu gorunuyor herhalde okumayana. 😁

Ben de cook kitap okuyorumdur okumayana göre ama oyle derin biseyler yok yani 😁 fantastik romanlar vs okurum.
Bahsettigi adamla bir araya gelsek kitap okuyan biri olarak ben de konusacak bisey bulamam. Herkes polisiye okumaz ki...

İnsan bilmeyince veya kendi hiç yapmayinca boyle büyütüyormuş demek ki. 😁

Kitap okumayı sevmemeniz normal kabul edilebilir. Onun sevmesini, okumalarını hor görmeyin, bu konuda saçmalamayın yeter. Zaten sizi beğeniyorsa okumayı size de sevdirmeye çalışır, olmazsa bu istekten vazgeçer ama sizden vazgeçmez. Beğenmiyorsa da eh bu da doğal bir şey.

Evet cok fazka manipule ediyordu. Cahil falan da degildim. Sadece onun dogru bulduğu fikirleri yanlis bulanlar ona gore cahildi.

Çok fazla zarari oldu bana ama en net hatirlayip çaresizlik içinde kaldigim buydu.

O kadar cok tekrar ediyor benzer seyler ima ediyordu ki bir sure sojra evet ben cahilim o kültürlü diye düşünmeye başlıyordum.

Kimseye toksik iliski yasamak nasip olmasin. Çok çok zor. Hele de ilk deneyimlerinde, saf sevgilerinde...
İğrenç bir ilişkiymiş nasıl kurtuldunuz ? 😶

Kizlar merhaba ,hoşlandigin çocuk hakkinda size bir sey sormak istiyorum.bu cocuk bayaği edebiyat yapmayi seviyor ,bunun dışında şiir okuyor seslendiriyor surekli kitap okuyor okumadıği kitap kalmamiş .bense tam tersi 😂 şiir severim ama oturup okudugmu hatrlamam kitap da oyle uni okurken hic zamanim kalmiyordu ders calişmaktan ve boyle boyle sogudum kitaba başlasam skılıyorum yarim kaliyor. Cocuk boyle kitaptan flan bahsedince ben yaninda kendimi kotu hissediyorm cunku hic bilgim yok :)) sonra konuyu degismeye ve sacmalamaya basliyorum 😄😄 sizce boyle şiir okuyan kitap okuyan bi erkek ne sever nasil bi kiz sever ,benden etkilenmesi icin ne yapayim 🤣
Bulamadım şöyle koca 😂😂

Çete, ajan okuyormuş...

Ben de cook kitap okuyorumdur okumayana göre ama oyle derin biseyler yok yani 😁 fantastik romanlar vs okurum.
Bahsettigi adamla bir araya gelsek kitap okuyan biri olarak ben de konusacak bisey bulamam. Herkes polisiye okumaz ki...

İyi fantastik romanlar okuyorsanız zaten onlar da yarattıkları dünya, karakterlerin derinliyi, gelişmleri, yazım tarzı bakımından derin oluyorlar. Sadece klasikler, felsefi kitaplar derindir, gerçek edebiyatdır diye düşünmeyin lütfen.

Konu sahibinin çete ajan dediği herhalde ya yeraltı edebiyat ya da genç yetişkindir.

Son düzenleme:
Aynen ya biliyomus gibi yapayim diyorum bi bakiyorum ki sacmaliyorum :)) diyorum acaba sevmedigimi belli etswm itici bulur mu beni :KK70:
Kendiniz olun sevecekse böyle sevsin, o sizin yapmaktan hoşlandığınız her şeye aynı hoşnutlukla yaklaşamayacağına göre siz de böyle kaygılar taşımayın.

Her hafta kitap siparişi verip sürekli kitap okuyan bir adamla evliyim şuan, evlenmeden önce de böyleydi. Ama ben neysem o oldum. Onun kadar çok okumadığımı ve onun bu özelliğine gerçekten hayran oldugumu söylemiştim. Yaninda pekte ezik kalmadım. Onun kadar çok okumuyorum diye kendimi hic kötü hissetmedim. O da bu durumu hic dile getirmedi. Sonuçta hepimiz sürekli kitap okumak edebiyat yapmak zorunda değiliz. Sen doğal davranmaya devam et ve gerçekten ne düşünüyorsan onu söyle, kitap hakkında fikrin yoksa eger ilgini de çektiyse konu ona sorular sor, merak ettiğini belli et. Çok kitap okuyan araştıranlar birileri onlara soru sorsun merak etsin çok severler. Kendilerini daha bilgili değerli hissediyorlar 🤣🤣 bazen de başka konular hakknda konuşmak istediğini söyle gerekirse senin için önemli ama onun için basit kalabilecek konuları bile dinlemesi gerektiğini hissettir. Yoksa zamanla sıkıcı olabilir.

Kizlar merhaba ,hoşlandigin çocuk hakkinda size bir sey sormak istiyorum.bu cocuk bayaği edebiyat yapmayi seviyor ,bunun dışında şiir okuyor seslendiriyor surekli kitap okuyor okumadıği kitap kalmamiş .bense tam tersi 😂 şiir severim ama oturup okudugmu hatrlamam kitap da oyle uni okurken hic zamanim kalmiyordu ders calişmaktan ve boyle boyle sogudum kitaba başlasam skılıyorum yarim kaliyor. Cocuk boyle kitaptan flan bahsedince ben yaninda kendimi kotu hissediyorm cunku hic bilgim yok :)) sonra konuyu degismeye ve sacmalamaya basliyorum 😄😄 sizce boyle şiir okuyan kitap okuyan bi erkek ne sever nasil bi kiz sever ,benden etkilenmesi icin ne yapayim 🤣
Şimdi sizi hayal ettim de bi gülesim geldi 🤣🤣🤣 Bence bi bilginiz yoksa varmış gibi yapmayın daha komik olur

Çete, ajan okuyormuş...

Çete mi🙄 Ajanlı majanlı hem de🤣
Kitap okumaktan sıkılıyorum, fantastik roman da olsa okuma alışkanlığı olması güzel aslında, eskiden ansiklopediler vardı bilmem bilir misiniz veya ailelerinizin evinde denk geldiniz mi?
Daha çok onları okumayı severdim, kestirmeden bilgi alınacak kaynaklara meyilliyim, okuma alışkanlığım yok maalesef.

Çeteli kitaplar okuyorsa, fon müzikli şiirler de varsa adam Polat Alemdar'ı da biliyordur, kurtlar vadisinden konu açılabilir, godfather, james bond😂

Adam kültürlü derken içinden Çakır çıktı🤣

Kitap okumaktan sıkılıyorum, fantastik roman da olsa okuma alışkanlığı olması güzel aslında, eskiden ansiklopediler vardı bilmem bilir misiniz veya ailelerinizin evinde denk geldiniz mi?
Daha çok onları okumayı severdim, kestirmeden bilgi alınacak kaynaklara meyilliyim, okuma alışkanlığım yok maalesef.

Çeteli kitaplar okuyorsa, fon müzikli şiirler de varsa adam Polat Alemdar'ı da biliyordur, kurtlar vadisinden konu açılabilir, godfather, james bond😂

Evde yoktu ama okulumuzun kutuphanesi vardi. Kutuphane gorevlisi oldugum gunlerde ben de okurdum ansiklopedi. :)))

Benim kütüphanemde mevcut her şey felsefeden tarihe tarihten önemli divanlara kadar var. Dünya klasikleri, mitoloji, önemli sözlükler, Türk edebiyatı aklınıza ne gelirse vardır. O kitapların kokusu bile büyülüyor beni ya

Benim kütüphanemde mevcut her şey felsefeden tarihe tarihten önemli divanlara kadar var. Dünya klasikleri, mitoloji, önemli sözlükler, Türk edebiyatı aklınıza ne gelirse vardır. O kitapların kokusu bile büyülüyor beni ya
Kitap okumak bence aşk işi, içinizde varsa kendinize kitaplardan oluşan bir dünya kuruyorsunuz, tasvirin bile kitapları sevdiğini belli ediyor, kızım da okur kardeşim de ama ben 🙄 İlgi alanım olmadı kitaplar, okumaktan ziyade dinlemeyi seviyorum, insanların ruhu yoğurulurken herkese başka bir özellik serpiliyor sanırım, okul kitaplarını da okumazdım dersi derste dinleyip anlayan öğrencilerdenim, siz okuyun sabaha kadar dinlerim beni de dinlemek büyülüyor, hikayenin içine girerim hemen☺️

Bir şey yapmanıza gerek yok böyle tipler genelde bu konularda sohbet muhabbet edeceği kişilerden hoşlanırlar. Bu şekilde sizinle konuşmaya başlasa bile aranızdaki şey kendiliğinden sonlanır zaten.

X