Egeli Anneler!!! Biz de Yapalım Şu İşi Yav

:lepi:benim kocişe dedim..belki bende gelirim dediii..bakalım kandırabilirsem ...küçük kızımla...benim büyük oğlanı delikafaduldenkaptığım gibi aydındayımmm..:lepi:

ben de dedim benimkine sen de benim arkadaşların kocalarıyla takılırsın onlarda gelecek dedim,onları Aydın'ı gezdirirsin dedim güldü sırnaşık şey
benim iş tamamdır yani oğluş iyi olsun hastalık falan çıkmasın, bir de iş yerinden bir sürpriz olmasın yeter

ben de dedim benimkine sen de benim arkadaşların kocalarıyla takılırsın onlarda gelecek dedim,onları Aydın'ı gezdirirsin dedim güldü sırnaşık şey
benim iş tamamdır yani oğluş iyi olsun hastalık falan çıkmasın, bir de iş yerinden bir sürpriz olmasın yeter

evet canım inş.. bi aksilik çıkmaz..benim kociş buraların yabancısı..eğer gelirse gezmeyi sever...gezdirsin enişte onu aydını...kaydirigubbakcemiledelikafadulden

canlarım benim kociş te ok dedi.gezerler birlikte kardiş kardiş :) zaten oda istiyoo buluşmamızı habire ona kk anlatıyom adam bayıldı artık buluşun bir an önce dio.29 ekim miydi gün inşallah bi problem çıkmaz.

kızlae 29 ekime daha baya var o zamana kadar bende ayarlayıp gelmeye çalışıcam,bakalım eşime söylicem durumu,ben Aydına hiç gitmedim bir götr bakalım sen beni dicem ama arkadaşlarımla gezicem seninle değil dicem kaydirigubbakcemile3

yavrilar çok mu kızdınız bana,kimse bişey yazmadı,konu kayboldu ayol eheheh
Allah bi mahal vermezse bende geliyorum 29 ekimde,en büyük bayramımızı beraber kutlayalım :)))))

aşkolsun safişim kızarmıyız hiç herkes canı gönülden katılmak istiyor buna eminim inşallah sorunsuz buluşabiliriz
evet arada yazalım topiğimize de kaybolmasın
istanbuldaki arkadaşların fotolarını gördüm iyice heveslendim vallahi inşallah biz de buluşur fotolarımızı koyarız aynı şekilde
şimdi kaç kişi olduk biz

1. beyazmelek
2. gülizgül
3. krikitos
4. saphira

görünen 4 kişiyiz bir de darilgen katılırsa 5 kişi olacağız 5'te kocişler 5'te çocuk ohooo süper işte kaydirigubbakcemile3

Ben de çok büyük ihtimalle geliyorum, istanbuldakileri görünce içim gitti zaten, şimdi daha çok istiyorum sizinle görüşmeyi.
1. beyazmelek
2. gülizgül
3. krikitos
4. saphira
5. darilgen

oleyyyyyyyyy sonunda herkez toplandı zaten egeli anneler az kişiyiz inşallah bi problem çıkmaz hihoyyyt

ay çok sevindim herkesin katılmasına inşallah bir problem çıkmaz valla 5 kişi falan azız ama yıkarız ortalığı hihoyyyt

ben kocişe söledim geçen akşam zaten sürekli anlatıyordum da 29 ekim kesinleşti dedim benim arkadaşların kocişlerine sen bakacaksın artık dedim ev sahibi sayılırsın dedim gülüyor hihoyyyt
o da osmaniyeli yaa aydını yüzde yüz iy bilmiyor ama hepimizden iyidir çok sık gideriz çünkü aydına
ara ara buradan konuşalım kızlar sayı artarsa daha da güzel olur
topiğimiz kapanmasın
mesela nasıl buluşacağız saat kaçta nasıl bir yerde vs... bunları planlamamız lazım gerçi bugün itibariyle daha bir ay var olsun zaman akıp gider hihoyyyt

ben kocişe söledim geçen akşam zaten sürekli anlatıyordum da 29 ekim kesinleşti dedim benim arkadaşların kocişlerine sen bakacaksın artık dedim ev sahibi sayılırsın dedim gülüyor hihoyyyt
o da osmaniyeli yaa aydını yüzde yüz iy bilmiyor ama hepimizden iyidir çok sık gideriz çünkü aydına
ara ara buradan konuşalım kızlar sayı artarsa daha da güzel olur
topiğimiz kapanmasın
mesela nasıl buluşacağız saat kaçta nasıl bir yerde vs... bunları planlamamız lazım gerçi bugün itibariyle daha bir ay var olsun zaman akıp gider hihoyyyt

ooo eşimle eşin hemşeriymiş canım ya..bizimkilerde osmaniyenin kazasından..ama osmaniyeliyiz demiyorlar adanalıyız diyorlar ne dense..adanadan ayrıldıkları için sanırsam....

ben muğlanın yerlisiyim ama aydın da işim olmadığı için bende pek bilmem..sadece forumu biliyorum..oraya geliriz..arada bi o kadar...foruma ne dersiniz..hem kolay hemde bilinen bir yer..ama orada öyle park falan yok gibi..gerçi ekimin 29 kadar havalr soğur ..kapalı alan olsa dahamı iyii..neyse konuşur..ayarlarız..ben forum diyorum..ama siz ne derseniz onada uyarım...

evet canım forum olabilir hem gezeriz hep beraber güzel olur ama forumda hem geniş hem kapalı bir yer bulmak lazım bi düşünelim bakalım çünkü hava yağmurlu da olabilir pek soğuk olmasa bile yağış olabilir ki inşallah olmasın rahat rahat gezelim

aydın merkezde bir turistik park diye bir yer var hem açık alanı var hem de kapalısı genişte bir yer orası da olabilir

oranın aynısı gibi bir yer daha var orası da olabilir bakarız artık ortak bir kararda buluşuruz

evet canım forum olabilir hem gezeriz hep beraber güzel olur ama forumda hem geniş hem kapalı bir yer bulmak lazım bi düşünelim bakalım çünkü hava yağmurlu da olabilir pek soğuk olmasa bile yağış olabilir ki inşallah olmasın rahat rahat gezelim

aydın merkezde bir turistik park diye bir yer var hem açık alanı var hem de kapalısı genişte bir yer orası da olabilir

oranın aynısı gibi bir yer daha var orası da olabilir bakarız artık ortak bir kararda buluşuruz
tamam canım..ama bulunması kolay bi yer olsun...biz yabancısıyız nede olsa...

sırf topiğimiz kaybolmasın diye yazıyorum naniknanik

bu arada 25 günümüz kaldı buluşmaya :sm_cool:

ve kızlar özelden birbirimize telefonlarımızı mesaj atalım ki birbirimize ulaşabilelim o gün zorluklar yaşamayalım

Ben Aydın da hiç bulunmadım :)) mutlaka geçmişzidir ama hiç durupda gezmişliğim görmüşlüğüm yok.bana avm ler mantıklı geliyor ama ordaki avm leri bilmiyorum ben.forum dediğiniz bizim burdaki forum gibiyse ki anladığım kadarıyla öyle,açık yani.biraz zor olur.bebek bakım odası olan bir yer olması iyi olur bence

X