Eğitim Bilimleri( Yardımcı olur musunuz )

sedaecrin

“Kırarlar diye hayal kurmaktan vazgeçilmez.”
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2011
7.800
1.834
Pusula Uzaktan Eğitim yayınlarının eğitim bilimleri için soru bankasını çözen var mı ? Nasıl bir yayın bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.
Pegem Yargı Yediiklim haricinde soru bankası için tavsiyeniz var mı ?

Pusula Uzaktan Eğitim yayınlarının eğitim bilimleri için soru bankasını çözen var mı ? Nasıl bir yayın bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.
Pegem Yargı Yediiklim haricinde soru bankası için tavsiyeniz var mı ?
Benim hocam yayınlarının soru bankası var kitapçıda incelenmiştim elimdeki kaynaklar bitmediği için daha almadım güzel gibiydi bir de İnformal yayınlarının eğitim bilimlerinin kara kutusu diye bir kitabı var ona da bakabilirsin

Benim hocam yayınlarının soru bankası var kitapçıda incelenmiştim elimdeki kaynaklar bitmediği için daha almadım güzel gibiydi bir de İnformal yayınlarının eğitim bilimlerinin kara kutusu diye bir kitabı var ona da bakabilirsin
Teşekkür ederim. Pusula Uzaktan Eğitim yayınları nasıl peki bir fikrin var mı ?

Pusula 'nın tarihini ve vatandaşlığını biliyorum eğitim bilimleri hakkında bir bilgim yok, tarih ve vatandaşlığı güzel
Teşekkür ederim son kitabı pusula alırım herhalde o zaman

• Beğen
Reactions: Den
Başka Pusula Akademi hakkında fikri olan var mı ? :KK24:

Başka Pusula Akademi hakkında fikri olan var mı ? :KK24:
Lider, körfez, yediiklim iyiler eğitimde.

Herkes pegem pegem diyor ama bence sınavla en alakasız yayın pegem. Soruları çok kasıyor. Sınav formatına en yakın yediiklim bence. Lider ve körfez yayınları da. Pusulayı hiç duymadım, eğitim bilimlerinde.

Lider, körfez, yediiklim iyiler eğitimde.

Herkes pegem pegem diyor ama bence sınavla en alakasız yayın pegem. Soruları çok kasıyor. Sınav formatına en yakın yediiklim bence. Lider ve körfez yayınları da. Pusulayı hiç duymadım, eğitim bilimlerinde.
Lider ve Körfez yayınlarına bakacağım çok teşekkür ederim önerileriniz için :)

X