Ehliyet Sınavi

Portuga

İyi bir hayat süreyle ölçülemez.
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2017
5.634
7.029
Kızlar ben ekim ayında ehliyet sınavına gireceğim. Kurs yetkilisi bize e-sinavi önerdiği için e sınavı kabul ettim. Normal yazılı sınav 7 ekimde olacakmış. E sinav ise 10 ekimde. Ben netten bununla ilgili bilgi almak için girdim e sınav ile ilgili hiçbir tarih vs bulamadim üstelik sınav saati akşam 8 yazıyor sınava giriş belgesinde. Benim kafam çok karıştı acaba normal sınava mi girseydim. Bu tarihte e sınava girecek olan var mi?

Bana sınav demeyim ülkede sınav sistemi kadar laçkalaşmış birşey yok
Baştakilerin bu kadar sabit sistemin ise bu kadar oynak olduğu bir ülke işte kolay gelsin

Canım e sınav kesinlikle tavsiye ederim ben de 5 agustos ta girmiştim sınavım 10 dk da bitti sorular da çok kolaydı siz sınavı sürücü kursuna bırakın onlar ayarlarlar

Canım e sınav kesinlikle tavsiye ederim ben de 5 agustos ta girmiştim sınavım 10 dk da bitti sorular da çok kolaydı siz sınavı sürücü kursuna bırakın onlar ayarlarlar
Sizin sinavinizda akşam saatinde miydi? Bana çok tuhaf geldi saati ve tarihiyle ilgili bilgi olmamasi. Ondan kursa guvenemedim :)

Bana sınav demeyim ülkede sınav sistemi kadar laçkalaşmış birşey yok
Baştakilerin bu kadar sabit sistemin ise bu kadar oynak olduğu bir ülke işte kolay gelsin
Kesinlikle Allah yardimcimiz olsun tum sinava gireceklerin. teog ygs lys hatırladikca yine sinirlendim

X