Ehliyete Sınavına Hazırlananlar Ve Ehliyet Almayı Düşünenler

En Çok Korktuğum Ders ?

• İlk Yardım

OY: 0 0,0%
  • Trafik

OY: 6 22,2%
  • Motor

OY: 21 77,8%

• Ankete Katılan
    27
Kızlar Başka yorumu olan yokmu ??

Sınav soruları nasıldı ?? Çok merak ediyorumm:18::18::18::18::18:

merhaba cnm bende girdim en az 80 bekliyorum kolaydı sorular ama bi kaçtane emin olamadığım cevaplar vardı bende salladım onları inşş. geçerim tek seferde senin sınavın ertelenmiş şubata inşş. seninde iyi geçer cnm

merhaba cnm bende girdim en az 80 bekliyorum kolaydı sorular ama bi kaçtane emin olamadığım cevaplar vardı bende salladım onları inşş. geçerim tek seferde senin sınavın ertelenmiş şubata inşş. seninde iyi geçer cnm

Ayy evet Canım benim ki Şubata ertelendi:KK47::KK47::KK47:

Çalıştığımız sorularla Aynı yani demii.. Hani MEB Sorularından Çalışıyoduk yaa aynısımıydı ?

Çoğunlukla daha önceden çözdüğüm sorulardı ama motorda hiç karşılaşmadığım bi kaç tane vardı.. Belki de benim çözmediğim yıllardaki sınavlarda vardır. Ben bilmiyorumdur. Güzeldi ama umarım sonuç da güzel gelir hepimiz için .. :)

bence kolaydı özellikle ilkyardım. yalnız kursta anlatılanların dışında çok soruyla karşılaştım ama cuma günü 2011 ekimdi sanırım onu çözdüm o da yani eşimin zoruyla son kez bir sınav çöz dedi iyi dedim gittim geldim bunu seçtim ve evde yanlış yaptığım soru (motor için diyorum) sınavda çıktı soru aynen şu

aşağıdakilerden hangisi motor harareti yükseldiğinde yapılması gerekenlerdendir
a)motor üzerine su dökülmesi
b)kaloriferin sıcak konumda çalıştırılması
c)motor stop edilerek soğuk su ilave edilmesi
d)motor stop edilerek soğuk antifiriz ilave edilmesi

doğru cevap b şıkkı... bir de cevabı karoseri olan bir soru vardı onu da cuma günü öğrenmiştim ertesi gün çıktı geçmiş soruları çözmek gerçekten çok önemliymiş :KK34:

bence kolaydı özellikle ilkyardım. yalnız kursta anlatılanların dışında çok soruyla karşılaştım ama cuma günü 2011 ekimdi sanırım onu çözdüm o da yani eşimin zoruyla son kez bir sınav çöz dedi iyi dedim gittim geldim bunu seçtim ve evde yanlış yaptığım soru (motor için diyorum) sınavda çıktı soru aynen şu

aşağıdakilerden hangisi motor harareti yükseldiğinde yapılması gerekenlerdendir
a)motor üzerine su dökülmesi
b)kaloriferin sıcak konumda çalıştırılması
c)motor stop edilerek soğuk su ilave edilmesi
d)motor stop edilerek soğuk antifiriz ilave edilmesi

doğru cevap b şıkkı... bir de cevabı karoseri olan bir soru vardı onu da cuma günü öğrenmiştim ertesi gün çıktı geçmiş soruları çözmek gerçekten çok önemliymiş :KK34:

Canım Soruyu Okuduğumda ben direk B Şıkkı dedim zatenn..

Bravoo Banaaa:KK16::KK16::KK16: Çünkü Diğer şıklardan Birini Yaparsan Motor Bloğunun çatlamasınaa sebep olurr:nazar::nazar:

bravoooo:KK16:

evet ya soğuk su silindiri çatlatır diye kitapta yazıyor ama denemesini yaparken iyide b şıkkı niye olsun araba hararet yapıyor kalorifer niye açık olsun ki diye bir mantık yürütmüştüm ne saçma soru demiştim kafa karıştırmak için mi antifiriz koydular şıklara diye onu işaretlemiştim Allah'tan sınavda o soru geldi de doğrusunu yaptım bu arada 10 aralık 2011 i çözmüşüm.

yalnız kafama takılan soruların cvplarına baktım da doğru yapmışım oh :KK76:

kızlar bende ehliyte yazıldım ocakta ders başlayacak. bende çok stres yapıyorum. test çözmeye başaladım sadece tarfikten çözdüm. motora baktım ama hiç bişey anlamadım.bakalım derslere girerek daha iyi anlarım herhalde. ben direksiyondan çok tırsıyom ya süremezsem ya yapamazsam heyacanlnıra ki heyacan yaparım. çünkü bugüne kadar direksiyona dokunmamışm biriyim. ayyyyy düşüdükçe afakanlar basıyor.hep mebden mi test çözüyonuz.

kızlar bende ehliyte yazıldım ocakta ders başlayacak. bende çok stres yapıyorum. test çözmeye başaladım sadece tarfikten çözdüm. motora baktım ama hiç bişey anlamadım.bakalım derslere girerek daha iyi anlarım herhalde. ben direksiyondan çok tırsıyom ya süremezsem ya yapamazsam heyacanlnıra ki heyacan yaparım. çünkü bugüne kadar direksiyona dokunmamışm biriyim. ayyyyy düşüdükçe afakanlar basıyor.hep mebden mi test çözüyonuz.

Merhabaa Canım Hoşgeldinn:KK16::KK16:

Artık Burayı Takip et Ehliyete dair herşey var Çünkü..

Bir sonraki sınav Şubat ayında tatlımm:KK16::KK16:

Ve o sınava senle Birlikte Girecez..

Evet Meb sitesinden soruları indirebilirsin. Onlar Çok yardımcı Olur..:KK16::KK16:

Merhabaa Canım Hoşgeldinn:KK16::KK16:

Artık Burayı Takip et Ehliyete dair herşey var Çünkü..

Bir sonraki sınav Şubat ayında tatlımm:KK16::KK16:

Ve o sınava senle Birlikte Girecez..

Evet Meb sitesinden soruları indirebilirsin. Onlar Çok yardımcı Olur..:KK16::KK16:

bir kaç kez çözdüm sadece trafikten fena sayılmaz diğer konulara bakmadım motordan tırsıyom biraz. ama en çok direksiyondn korkuyom yapamazsam diye. nasıl sürcem özellikte sınavda hadi diyelim sınavalrı geçtim sonra kullanbilcem mi bilmiyorum.

Milli Eğitim Bakanlığı (Meb) Eğitek tarafından yılda 6 kez düzenlenen sürücü kursu sınavı bu yıl son kez 15 Aralık 2012 Cumartesi günü yapıldı. 15 Aralık 2012 ehliyet sınav sorularını MEB adlı siteden takip edebilirsiniz..

Sürücü adayları ehliyet alabilmek hem direksiyon (uygulama), hemde yazılı (teori) olmak üzere 2 sınava tabi tutulmaktadır. Direksiyon sınavı kişinin tamamen araba sürme kabiliyetine bağlıdır. Yazılı sınav ise tamamen sürücü adayının çalışmasına bağlıdır.

Geçmiş dönemlere ait 2012 ehliyet sınav soruları ve ehliyet sınavına çalışabilirsiniz. Ehliyet sürücü kursu sınavı standart bir yapıda olduğu için sorular pek değişmemekte ve benzerlik gösterebilmektedir. Bu nedenle geçmiş yıllara ait sorular üzerinde çalışarak ehliyet sınavını rahatlıkla geçebilirsiniz.

2013 Yılının İlk Sınavı Şubat Ayındadır. Kaçı Olduğu henüz Yayınlanmadı.

bir kaç kez çözdüm sadece trafikten fena sayılmaz diğer konulara bakmadım motordan tırsıyom biraz. ama en çok direksiyondn korkuyom yapamazsam diye. nasıl sürcem özellikte sınavda hadi diyelim sınavalrı geçtim sonra kullanbilcem mi bilmiyorum.

Hepsini Başarırsın İnşallah canımm Korkmaa kendine Güven:KK16::KK16:

Ben Normalde 15 Aralıkta Sınava Girecektim ama bazı saçmalıklardan dolayı Sınavım Şubata Ertelendi..

Test çöze Çöze Öldüm diyebilirimm:KK9::KK9:

Artık Sonuçlarım Hep 100 Çıkıyoo. O yüzden korkum kalmadıı:KK9::KK9::KK9:

Hepsini Başarırsın İnşallah canımm Korkmaa kendine Güven:KK16::KK16:

Ben Normalde 15 Aralıkta Sınava Girecektim ama bazı saçmalıklardan dolayı Sınavım Şubata Ertelendi..

Test çöze Çöze Öldüm diyebilirimm:KK9::KK9:

Artık Sonuçlarım Hep 100 Çıkıyoo. O yüzden korkum kalmadıı:KK9::KK9::KK9:

sınavlar değilde beni direksiyon korkuytuyor. bakalım hayırlsı . burdan paylaşırız sonuçları

sınavlar değilde beni direksiyon korkuytuyor. bakalım hayırlsı . burdan paylaşırız sonuçları

Beni de direksiyon korkutuyordu canım. Ama bugün 2. egitimimi aldım da baya bir ilerleme oldu. O yüzden stres çok fazla yapma. Ben artık daha rahatım.

nasılsınız kızlar 15 aralık sınavınız nasıl geçti????
benim trafik kötüydü biraz..inşallah geçerim..
direksiyon şimdilik fena değil ama hocayla tabi :)

inşallah canım kolay geçer. ben daha kursa başlamadan kasıldım

İnşallah canım. Teşekkür ederim . Hepimizin güzel geçsin :) Şu an başlamadığın için kasılman normal ama içine girince o kadar da stres yapacak bir şey olmadığını fark edersin canım :)

ilk yardım-90,trafik-90,motor-87,5.....:)))kızlar ben şoktayım bu sonucu 3 gün calışmayla aldım...ve günde sadece 1 test çözdüm:)))

X