Eim benden uzaklayor

bu durum benden kaynaklandı arkadaşlar 3 yıllık ilişki boyunca hiç böle bir durum yaşamamıştım ve ben her yerde bunu üstüne basa basa söylerdim.onun iyi özelliklerini her ortamda aile yada arkadaş ön plana çıkarırdım.cidden onu çok şımarttım.ayrıca bazı arkadaşlar yanlış anlamışlar intikam demekle aynısını yada benzerini yapacak değilim bu bana zarar verecektir diye düşünüyorum o kadar basit bir kadın olamam.ama öyle bir ders vereceğimki yaptığına bin pişman olacak.böyle durumlarda kadınların güçlü olması gerektiğini düşünüyorum.hani daha önce en ufak böle bi durum olsa şuan 1 dk durmazdım ama ilk kez eşimi böle gördüm ve sorunun neden kaynaklı olduğunu çözmeye çalışıyorum.

canım daha 3 aylık evlisisniz ve yaşadığınız problem hiç hafife alınacak cinsten değil.
şu anda sizlerin en güzel cicim aylarınızda olmanız gerekirken yaşanılan olaylara bakın..
ben okuduğumda... yalan ihanet, bencillik,şiddet,aldatma gördüm..
ve bunlar daha 3 ayda olmuş iken önümüzdeki günleri düşünemiyorum...
sana tavsiyem inkamla yada ona ders verıyımde görsün gibilerle zamanını enerjini tüketme..
zira kocanın bunlardan ders alacağını düşünmüyorum yada vah vah ben gül gibi eşime ne yaptım diyeceğini sanmıyorum.
size bir abla yada kardeş tavsiyesi..
1.. emin olana kadar korunun çocuk yapmayın..
2.. eşine çok fazla güvenip sırtını dayama.
3..çalışmıyorsan iş bul, çalışıyorsanda birikim yap.
4..her an bir süprize hazır ol.

eşiniz ilk defa mı böyle animasyonlu bir otelde tatil yaptı acaba?

eğer lk ise belki o yüzden bu kadar animayonlara katıldı filan.. hani ilkin verdiği heyecan, adrenalin patlamasıyla olabilir..

rus kadınla fotoğraf çektirmeside : eminim o footoğrafı tatil dönüşü arkadaşlarına yada birilerine gösterecekti.. amacı sadece aldatmak olsaydı bunu fotoğrafla belgelemezdi emin olun..

belki birileriyle iddaya girdi.. eşinize sen pısırıksın, sen yapamazsın vs gibi laflar geldiyse eşinizde bir nevi kendini ispatlama durumuna girmiş olabilir..

kendinde sorun arama. haysiyetsiz insan yapar bunları, nokta.
hala ders mers vermeye çalışıyorsunuz- umrunda olacak mı sanki, 3 aylık gelinken aldatmaya kalkan adamın hiç de umrunda olmaz. ben olsam basarım tekmeyi.

hangi ara tanıştı da çektirdi fotoyu sanki. yalan söyleyerek kaçmış işte besbelli.

kusura bakmayın üzmüş olabilirim ama gözünüzü açın.

beste 2006 yazdıkların gerçekten içimi rahatlattı sağol canım.daha önce böle otellere gitmiş ama benden önce yaklaşık 5 yıldır filan gitmiyordu. bir arkadaşı nişanlandığımızdan beri sürekli dalga geçiyomuş.evleniyosun hayatın bitiyo filan diye ve o arkadaşıyla muhabbetini azaltmıştı sırf bu yüzden.ilk defa başka bir kız yüzünden sorun yaşıyorum zaten.

Yeni evli çiftsiniz eşinizin davranışı çok yanlış ,
ama acaba eşinizin gereğinden fazla kıskanmış olmayın? çok sık tatile çıkan biri olarak animatörler de genelde yapışkan tiplerdir özellikle yabancı uyruklular diyebilirim, bir fotoyu abartmışda olabilirsin
ama uzunca süren ortadan kaybolmalarında keşke eşini takip etseydin nereye gidiyor arkadaşlarında dediği gibi macera aramış olabilir umarım sizi üzücek bir davranışda bulunmamıştır. intikam veya öc almalar sakıncalı olabilir ancak karşılıklı konuşmayla ve ona ne kadar üzüldüğünüzü anlatmanızla olayı çözüme ulaştırabilirsiniz.. eğer davranışlarında bir değişme yoksa zaten bence hiç uğraşmayın, ne kadar tanısanızda bazen insanlar birbirlerini yeterince tanıyamıyorlar bazı huylar sonradan çıkıyor..

:1shok:daha 3 aylıkkken böyleyse ilerisini düşünemiyorum.kafamçokkarıştıçok hızlı başlamışsınız.ayrıca öfkesinide biran önce kontrol altına alması lazım.yoksa hiçte iyi şeyler olmaz.:1no2:bari çocuk yapma şimdilik

canım,moralini bozmak istemem.ben on yıl antalyada ruslara rehberlik yaptım.nelere şahit oldum bir bilsen.mesela bir rus bayan hatırlıyorum.otelin yarısıyla birlikte oldu.belboy,otel müşterisi resepsiyonist yani herkesle.ve bu kadın bunlarla birlikte olurken gündüz vakti,eşi benimle turlara geliyordu.düşün yani

beste 2006 yazdıkların gerçekten içimi rahatlattı sağol canım.daha önce böle otellere gitmiş ama benden önce yaklaşık 5 yıldır filan gitmiyordu. bir arkadaşı nişanlandığımızdan beri sürekli dalga geçiyomuş.evleniyosun hayatın bitiyo filan diye ve o arkadaşıyla muhabbetini azaltmıştı sırf bu yüzden.ilk defa başka bir kız yüzünden sorun yaşıyorum zaten.
.

canım, bazen erkekler evlenen arkadaşlarına bu tarz muhabbetler yapıyorlar, hatta hanımköylüye varan tabirler, insanlarıniçinde: hanımından izin alda akşam yanımıza gel gibi muahbbetler..

kimi erkek bunları kulak arkası yaparken, kimi erkekte yapamıyor..

eşinizle akşam konuşmayı deneyin..

sakin bir şekilde..ve ona olan güveninizin boşa çıktığını, sevgili olsaydınız bir dk yanında durmayacağınızı, ama evli olduğunuz içi ona bir şans daha vereceğinizi, en ufak bir tekrarında ondan ayrılacağınızı, çocuk düşünüyorsanız çocuktan vazgeçtiğinizi, sizin güveninizi tazeleyene kadar çocuk düşüncesine ara verdiğinizi, vs vs kendinizden emin( ağlamaklı olmadan) bir şekilde anlatın..

ve belli bir süre ona olan hitap şeklinizi değiştirin. mesela aşkımlı konuşuyorsanız ismiyle hitap etmeye başlayın.. yolda yüyürken elinden tutup yürüyorsanız elini tutmayın, koluna girmeyin vs ..konuşmamazlık değil ama hareketlerinizde sınır getirin..kendinize daha çok özen gösterin ama ona çok yakınlaşmayın. onun yanında olduğunuzu ama size ulaşamayacağı hissini verin ona..ve bu konuyu bir daha açmayın..

bu ona büyük bir ders olur sanırım..yerimseniben

evet haklısın bence.ben önceden çok gösterişli biriydim evlendiğimden beri dikkat çeken şeyleri giymeyi azaltmıştım.bu olaydan sonra aynı eskisi gibi giyinip süsleniyorum bakkala giderken dahil.bunu fark etmiş olmalı pazar var bugün bizim evin orda biraz önce aradı akşam ararım sen tek gitme beraber gideriz karı koca.canımızın istediğini alırız dedi.sonrada ardından normal birşeyler giy oldumu hani orası semt pazarı diyede ekledi bende ok dedim ve kapattım.

onca arkadaş bişeyler söylemiş sormuş
siz doğru düzgün birine bişey dememişsiniz
yalnız sizi teskin eden arkadaşa cevap vermişsiniz

biz kadınlar hep kendimizi bişeye inandırmaya çalışıyoruz sanırım

Allah sizin yardımcınız olsun

ayrılmalımıyım sence selen_ay.bekara karı boşaması kolay derler.ve cidden de öle.saçma sapan olduğuna inandığım bir kadın için bütün yaşananları geride bırakmakmı en doğrusu sence.kocam biriyle düşüp kalkmadı yada gezip tozmadı telf.la falanda konuşmuyor.evet yaptığı affedilir bir olay değil bende böle düşünüyorum ama yazılanları okuduysan ayrılmak en doğrusu bas tekmeyi gitsin gibi cümleler yazıyor.tekmeyi basıp gittim diyelim herşey dahamı güzel olucak.ileride yaşayacaklarımı planlamadan basıp gitmem okadar kolay değil.basıp gitmek en aptalcası.ha basıp gidilebilir ama herşey planlandıktan sonra.

ayrılmalımıyım sence selen_ay.bekara karı boşaması kolay derler.ve cidden de öle.saçma sapan olduğuna inandığım bir kadın için bütün yaşananları geride bırakmakmı en doğrusu sence.kocam biriyle düşüp kalkmadı yada gezip tozmadı telf.la falanda konuşmuyor.evet yaptığı affedilir bir olay değil bende böle düşünüyorum ama yazılanları okuduysan ayrılmak en doğrusu bas tekmeyi gitsin gibi cümleler yazıyor.tekmeyi basıp gittim diyelim herşey dahamı güzel olucak.ileride yaşayacaklarımı planlamadan basıp gitmem okadar kolay değil.basıp gitmek en aptalcası.ha basıp gidilebilir ama herşey planlandıktan sonra.

çok banal

sormayin aynai ayni durum bende de var ..kadinlar yapisiyo opusme sarilma falan eee neymis burada oyleymis ...tabi bende sinir olup canimi sIkmamaliyim demi ..valla cnm tavsiyem ne bileyim bi is bahanesiyle biriyle gorus konus ben oyle yaptim ..ve tabi dehset gicik oldu

sen bir kadın için geride bişey bırakmaya müsade etmezsin ama şu anda kocanın bunu ilerde yapmasına zemin hazırlıyorsun.

bir kadın için evliliğini dağıtmazsın ama zamanı gelir bunu kocan yapar. zira kocanın umrunda olsaydı evliliği, başka kadınlar ile muhatap olmazdı. demekki evliliği pek umrunda değil.

acı ama gerçek.

bunları duymak istemediysen buraya konu açmamalıydın. çünkü anladığım kadarıyla arkadaşım, sen sadece eşinin yaptığının çok anormal olmadığını duymak istiyorsun ama değil işte.

Son düzenleme:
sen bir kadın için geride bişey bırakmaya müsade etmezsin ama şu anda kocanın bunu ilerde yapmasına zemin hazırlıyorsun.

bir kadın için evliliğini dağıtmazsın ama zamanı gelir bunu kocan yapar. zira kocanın umrunda olsaydı evliliği, başka kadınlar ile muhatap olmazdı. demekki evliliği pek umrunda değil.

acı ama gerçek.

bunları duymak istemediysen buraya konu açmamalıydın. çünkü anladığım kadarıyla arkadaşım, sen sadece eşinin yaptığının çok anormal olmadığını duymak istiyorsun ama değil işte.

bence de

valla canım ben yazımda ayrıl boşan bas tekmeyi gibi bişey
yoksa ben mi okuma-yazma özürlüyüm ki

böyle bir olay için ben kimseye boşan demem, ama arkadaşlar arasında bu yaptığını yanına bırakma diyenlerde var onlarada bişey dememişsin

ki bence de o denilenleri yapmalısın

ha şimdi vakit geçmiş artık şimdiden sonra bişeyler yapsan da ters teper, eğer ki kocanın böyle bir atağı olursa işte o zaman ağırlığını koyarsın (kendin için yani, yoksa burda kimseye hiç bir şey yapamazsın canım)

bazı arkadaşlara kızdım bazılarına hak verdim filan derken zaman gaçti gitti.şuan herşey kontol altında.eşimle çok iyiyiz.bir çoğunuzun dediği gibi oturdum ve konuştum çok kararlı olduğumu bu durumun ayrılık sebebi olduğunu ve büyük bir hata olduğunu neyse uzatmayayım şuan herşey çıktığımız gündeki gibi mutfakta bile yardım ediyor geçen gün camları o sildi sırf bayramda temiz olsun diye....o dönemde çok kızgındım burda hoşuma gitmeyen yazıları yazanlarada çok kızdım ama kusura bakmayın arkadaşlar...

ben anlamıyorum böyle adamları ya allah bildiği yapsın inşallah karın var ne bakarsın rus kızlara ..biz yapsak adımız başka türlü olur ama onlar yapınca bişey olmuyor..

X