Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
bebek arabasında uyuttum şimdi,seviyor arabasını,ne de olsa erkek:KK1:

:KK60: :KK60: ptesi bizimki de bayıldı oturtup gezdirdim hiç sesi çıkmadı walla gayet mutlu mesut :KK70:
bu arada bu sabah demir ilacını vermeyi unuttum doğru düzgün yemeğini yemedi tomruk kafa..

:KK60: :KK60: ptesi bizimki de bayıldı oturtup gezdirdim hiç sesi çıkmadı walla gayet mutlu mesut :KK70:
bu arada bu sabah demir ilacını vermeyi unuttum doğru düzgün yemeğini yemedi tomruk kafa..

bizde bayılıyoruz bebek arabamıza :KK1:,canım bu demir ilacı bu kadar etkiliyor mu iştahlarını :44:

bizde bayılıyoruz bebek arabamıza :KK1:,canım bu demir ilacı bu kadar etkiliyor mu iştahlarını :44:

ben uyanır uyanmaz yataktayken veriyorum.. zaten yatar pozisyonda değilse çıkartıyor ağzından. ve yemek zamanları genelde kurt gibi aç oluyor.. etkili mi bilmiyorum ama dünden bugüne farkı görsen etkilemiş derdin..

bende demir ilacını vermeye başladım artık rahatsız etmiyo

ben 1 damlayla başlayıp yavaş yavaş arttırdım. hiç sıkıntımız olmadı.. sadece biraz daha cıvık ve günde 2 kere (normalde 1 yada 2 günde bir yapardı) yapıyor ama ondan mı bilmiyorum.. çünkü son zamanlarda biraz su içirebiliyorum..

slm kızlar bende uykusuzum benim cimcimede beni uyutmadı şimdi kendi fosur fosur uyyoo:KK60::KK60:babamızı bekliyoruz göz dr gidicez bakalım

ben geldim kızlar.:KK3: dün akşam misafirim vardı gene süpriz yumurta oldu ama:KK1::KK1: böyle olunca ağırlaması daha kolay oluyor 5 dk hazır bişeyler ayarlıyorsun:KK51: akşama da kayınvalidem geliyor :nazar:
yemeği ben de yeriz çaya eltime gideriz diye plan yaptım:KK1: yok öyle boş boş oturmak olmaazzzz dimi ama

bu arada yanda yiyebildiğin kadar suşi 5 tl yazıyor.. e zaten 2den fazla yiyemiyorum ki o da zorla :104:.. 5 tl pahalı geliyor bu durumda :KK1:

mrb kızlar bugün çooooooook uykusuzum:111::111::105::105::105: sihirli deynek değen oğlum bugün hiç uyutmadı beni abartısız 6-7 kez uyanmıştır sabah 7:30da iyice uyandı bidaha uyumadı saat 11 hala uyanık huzursuz falanda değil keyfi yerinde:emir_bebek: ama uyumuyo tabi benim sinirlerim zıpladı :KK57::KK57::KK57::KK57::95::95::95::84::84::84:

ben sana dedim ama o değneğin etkisi en fazla 48 saat sürüyor diye. sindrella zamanından kalma o değnekler hala etkileri arttırılamadı hemen külkedisini dönüşüveriyorsun:KK9: geçmiş olsun canım benimki de dün çok sinir etti en sonunda yel cevizi verdim de rahatladı 6 ya kadar uyumuş :KK9:

bu arada oğlum böyle büyük insan gibi yandönüp uyuyor bazen acayip mıncıklayasım geliyor bir gün uyandırcam çocuğu mıncıklamak için :KK23:

ben sana dedim ama o değneğin etkisi en fazla 48 saat sürüyor diye. sindrella zamanından kalma o değnekler hala etkileri arttırılamadı hemen külkedisini dönüşüveriyorsun:KK9: geçmiş olsun canım benimki de dün çok sinir etti en sonunda yel cevizi verdim de rahatladı 6 ya kadar uyumuş :KK9:

yel cevizi ne yaw :44:

ben uyanır uyanmaz yataktayken veriyorum.. zaten yatar pozisyonda değilse çıkartıyor ağzından. ve yemek zamanları genelde kurt gibi aç oluyor.. etkili mi bilmiyorum ama dünden bugüne farkı görsen etkilemiş derdin..

ben pekmez de veriyorum diye çok dikkat etmiyorum bu ilacı vermeye bundan sonra hiç ihmal etmeyeyim bari belki ondan iştahsızdır

sorma ya hala uyumuyo beyefendi:95::95: biraz dışarı çıkardım....kızıyorum gülüyo bana gülermisin ağlarmısın zorla güldürüyo beni haa bide face hesabım var artık tekrar link yollar mısın?bende katılayım aranıza :118::118::118:

farketmemiştim sen söyleyince gördüm ,güzel olmuş ama

2 yıldır kurallarda bahsi geçen beğen buonunu yeni mi yapmışlar yani :KK30: ben de var ama ben bulamadım sanmıştım :44: gerçi o teşekkür butonuydu sanırım.. var mı öyle bir buton?

X