Ek Gıdalara Başlıyoruz :)

kıyamam yaa..Tuna hep çok zor bir bebekti zaten diloksum.ıllaki bir gün düzelecek tabi bırak bulamaç yesin,Ben de daha çok yiyor diye kahvaltıyı bulamaç veriyorum hala.Bazen ayrı veriyorum.Mesela bu sabah peynirli yumurta yaptım sahanda tereyağlı.yanında 1.5 çay bardağı sütle yedirdim.Yedi maşallah baya.Ben balı kahaltıda vermiyorum gece muhallebisinin içine şeker yerine bal koyuyorum dolu bir tatlı kaşığı iyi oluyor

arkadaşlar benim oğlanın hali hazırda 4 dişi var ..5.si yolda ama daha diş etini yırtmadı bile..sadece sertliği hissedilebiliyor...
diş doktoru bu duruma normal dedi...
dolayısıyla hala her şey bulamaç modunda...kocaman çocuk oldu sadece sert olarak çubuk kraker falan veriyorum...
sizlerin yazdıklarını okuyunca çok imreniyorum...
bir gezmeye gitsek hala kavonozda çorbalar yoğurtlar taşınıyor....
ohhh büyük adam olmuş sizinkiler valla.....

karamiocum buyuk olamlariyla alakali diil guzelim,mesela ben hic rondodan gecirmedim yediklerini dolayisiyla cocuk alismis oldu.ilk corbaya basladigimda catalla eziyordum ama yinede pure olmuyordu.sende yavas yavas catalla filan ez alisir zamanla insl.

Ben hep blendırdan geçirdim ama derecesini yavaş yavaş azalttım.Yani pütürü yavaş yavaş çoğaltmış oldum.Yine de benim çokça çabalamama rağmen kendisi 11 aylıkken birden bire çiğnemeyi öğrendi ve artık bizim yediğimiz gibi yediriyorum herşeyi. hiç üzülme canım,seni çok iyi anlıyorum,benimki de pütürlere ilk geçen bebeklerimizden olmadı çünkü.seninki de illaki öğrenecek çiğnemeyi.Seninki gibi çok bebeğimiz var daha opuyorumnanaktan

X