Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayında AŞILAMA Yaptıracak Olanlar 💉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kesinlikle çok zormuş ama zaten biz hep bu anı bekledik şükürler olsun betan kaçtı canım senin iki günde bir kontrol ettirdin mi

Kesinlikle çok zormuş ama zaten biz hep bu anı bekledik şükürler olsun betan kaçtı canım senin iki günde bir kontrol ettirdin mi
118 di ondan dört gün sonra gittim 742 olmuş doktor güzel ilerliyor dedi 10 gün sonra gel dedi gittim tekrardan betahcg istemedi keseyi görmeye geldim dedim kesede sağlıklı görünüyor dedi tekrardan şu gün gel demedi en son gittiğimde 4+8 miydi neydi tam hatırlamıyorum şuan 6+1 oldum haftaya gidiyim diyorum inş kalp atışı için

Canım benim bugun betam 837 çıktı normal mi sence iki gün önce 275ti ondan önce 96ydi

Ay çok güzel maşallah sübhanallah inşallah benim de minisimin kesesi görünür bir an önce

Canım benim bugun betam 837 çıktı normal mi sence iki gün önce 275ti ondan önce 96ydi
Valla canım ben hiç anlamıyorum, bende dört gün sonrası içn binlere çıkar diye hesaplanmıştım ikiye katlarsa diye, sonra 742 yi görünce doktora gitmeden önce bir moralim bozuldu bir kötü oldum düzenli ilerlemiyor sağlıklı değil diye sonra doktora gittim sağlıklı ilerliyor deyince içim rahatladı demek ki bizim hesapla onların hesabı bir olmuyor, doktorun güzel dediyse güzeldir canım onun dışında başka birşeyi kafana takma

Dedi canım iyi dedi. Ama pembe leke geldi böyle gül kurusu gibi. Onun için progesteron yazdı. Sen kullanıyor musun

Ay çok güzel maşallah sübhanallah inşallah benim de minisimin kesesi görünür bir an önce
Ay inşallah en kısa sürede canım kese görünür, kalp atışını beklersin, sonra karnının büyümesini beklersin, sonra hareketlerini cinsiyetini derken vakit geçer inş, bana hiç geçmicek gibi geliyor, inş bu sefer sağlıklı sıhhatli bir şekilde ilerlerde kucaklarımız dolar, Rabbim en kısa zamanda burada bekleyen herkese nasip etsin inş, beklemek çok zor biliyorum, ama nasip olacaksa aşılamaya diye gidersin Rabbim normal yoldan nasip eder, herkese bol bol sabırlar versin

Evet gerçekten seninki bir mucize Allah herkesin gönlüne göre versin canım benim Cook sukur bu günleri de gördük kucağımıza almayi nasip etsinn en kısa sürede

Dedi canım iyi dedi. Ama pembe leke geldi böyle gül kurusu gibi. Onun için progesteron yazdı. Sen kullanıyor musun
Yerleşme kanaması da olabilir senin ki ama önlem için vermiştir benimde progesteronum çok az düşüktü onun için bana da vermişti üç gün arayla üç iğne kullandım şuan kullanmıyorum, bende kan pıhtılaşma sorunu var onun için günlük göbekten iğne vuruyorum

Anladım canım 5 Kasım bat aslında belki de dün geldi bugün geldi bulamayıp gidecek

Merhaba kızlar bende pazartesi günü ilk aşılamamı yaptıracağım, çok heyecanlıyım biraz önce çatlatma iğnemi vurdum Rabbim hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah

MErhaba aşılama yaptırdınız sanırım bende Ankara’da yaşıyorum aşılanan için hangi doktora gittiniz zahide küçük iyimi aşılama konusunda

Evet canım bende takip ediyorum ama Zahide hanım gebelik takibi yapıyor genelde tüp bebek için Ankarada araştırmaya başladım. Buraya da yeni taşındık çok bilgim yok bakalım inşallah gerek kalmaz ama nasip
AŞılama yapıyor zahide hanım bende bu ay düşünüyorum tüp bebek ye Aygül demirol var memorialde ben ikisi arasında kaldım bi aşılama denemek istiyorum sen naptın karar verebildinmi

MErhaba aşılama yaptırdınız sanırım bende Ankara’da yaşıyorum aşılanan için hangi doktora gittiniz zahide küçük iyimi aşılama konusunda
Ben Ankara'da yaptırmadım canım. Ama doktorla alakası yok. Yani benim doktorumu önermiyorum çünkü kadın çok tuhaf internette tonla kötü yorum var. Ama benim tuttu. Ya da bazı doktorlara çok iyi yorumlar oluyor ama tutmuyor. Bence ona takılma. İnşallah rabbim gönlüne göre versin

Cevapladığınız için teşekkür ederim erkek kaynaklı interfilite bizimki aşılama denemk istiyorum değerlerimiz biraz düzeldi tek korkum rahim filmi onu çektirmek gerekiyormu

Cevapladığınız için teşekkür ederim erkek kaynaklı interfilite bizimki aşılama denemk istiyorum değerlerimiz biraz düzeldi tek korkum rahim filmi onu çektirmek gerekiyormu
Rica ederim mutlaka çektir rahim filmi hiç korkma. Ben özelde çektirdim Sakarya Medar çok memnun kaldım. Biraz tuzlu ama. Esin için de proxeed onerebilirim biz kullandık iyi geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…