Ekim ayında Avşa'ya gidilir mi?

apple pie

23.08.2017:)
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2017
514
1.357
Arkadaşlar merhaba öncelikle.

Nişanlımla bu pazartesi İstanbul'a gidiyoruz. Oraya yerleşme konusunda karar vardık. 6-9 Ekim arası bir yerlere gidelim dedik nişanlımın doğum günü olduğu için ben ödemeleri yapmak istiyorum bütçem her şey dahil 500-600 olabilir en fazla:)

Bütçeme en uygun Avşa gibi geldi ama ekimde Avşa nasıl olur? Denize girilmez biliyorum ama deniz dışında yapacak bir şeyler bulabilir miyiz? Veya bu bütçeye uygun 2 gün konaklamalı kalabileceğimiz başka yerler biliyorsanız da yazarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Not: Şu an arabamız yok onu da belirteyim:)

Istanbulu bilmiyorsanız ve uzak biryerde yaşıyorsanız taksimde bir otel olabilir. Kapalı havuzu olan bir otel bile olabilir, fırsat sitelerinde indirimler oluyor

Istanbulu bilmiyorsanız ve uzak biryerde yaşıyorsanız taksimde bir otel olabilir. Kapalı havuzu olan bir otel bile olabilir, fırsat sitelerinde indirimler oluyor

İstanbul'da yaşıyordum eskiden. Taksim her zaman gittiğimiz yer çok sıkıcı olur gibi. Onun yerine evimiz taksime 20 dakika orda kalırız:)

Avsa zaten rüzgarlı olur ada olduğu için Ekim'de hiç hiç gidilecek yer değil ,gezilecek yer de yok zaten butce biraz daha çıkabilirse Ağva olabilir muhteşem doğası var

Ekimde avsada yapacak hicbir sey bulamazsiniz, firsat sitelerinden Şile ya da Ağva taraflarina bakin, hatta bence istanbulda takilin, gezin, marmara bolgesi icin deniz sezonu kapandi cunku, yakinlardaki gezilecek en guzel yer de istanbul :)

Avşa turistik mekan değil yazlık mekandır da ondan. Deniz dışında bir aktivitesi yok. Meydanı var orada da çoğu yer kapalı oluyor yaz sezonundan sonra. Ağva’ya gidin sonbaharda güzel olur.

Ağva'ya daha önce gittim 3.5 saat gitmesi sürüyor hem de iett ile araba olsaydı kesin orayı düşünürdüm. Büyükada'yı düşünmeye başladım siz böyle dedikten sonra.

Ağva'ya daha önce gittim 3.5 saat gitmesi sürüyor hem de iett ile araba olsaydı kesin orayı düşünürdüm. Büyükada'yı düşünmeye başladım siz böyle dedikten sonra.
Evet Büyükada Ağvadan çok daha iyi olur bence. Hem vapur keyfi yaparsınız. Hem de fiyatlar ağvaya göre daha uygun.

X