Ekim ayında Femare kullanmaya ilk kez başlayanlar

defne45866

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2021
161
93
29
Merhaba herkese. Ben adetimin 5. Günü Dr kontrolüne gittim ve femare 2,5 mg 1*1 kullanmaya başladım. Doktorum beş gün kullan ilacı, ilaç bittikten 3 gün sonra kontrole gel dedi. İlk defa femare kullanıyorum. Sorum şu femare kullanınca çatlatma iğnesi vurulmaya gerek kalmadan yumurta kendi çatlatabilir mi? Bir de çok yumurta mı oluşması iyi az sayıda yumurta oluşması mı? Picos um bu arada

Merhaba herkese. Ben adetimin 5. Günü Dr kontrolüne gittim ve femare 2,5 mg 1*1 kullanmaya başladım. Doktorum beş gün kullan ilacı, ilaç bittikten 3 gün sonra kontrole gel dedi. İlk defa femare kullanıyorum. Sorum şu femare kullanınca çatlatma iğnesi vurulmaya gerek kalmadan yumurta kendi çatlatabilir mi? Bir de çok yumurta mı oluşması iyi az sayıda yumurta oluşması mı? Picos um bu arada
Bende pcosluyum ve bildiğim kadarıyla yumurtalarımız kendiliğinden çatlamıyo yani en azından bende öyle yumurta konusuna gelince 2-3 tane kaliteli yumurta oluşması iyi olur tek yumurta ilede şans var tabi önemli olan kaliteli olması

Benim bi kızım var 3 yaşında femarayla hamile kalmıştım kızıma. Doğumdan sonra da hiç korunmadim bu ay da tekrar femara başladım şuan adetime 10 gün var sabırsızlıkla bekliyorum yine acaba tuttu mu diye merakla bekliyorum

Merhaba elinizde kalan femara yı ücret karşılığı bana sata bilir misiniz

Canım merhaba 1 ay geçmiş ama yine de cevaplamak istedim bende ilk tedavim ve femarayla başladım 10 gün kullandim 5 gün aralıklarla doktor muayenesine gittim 10. Gün kesti demem o ki femara çok güçlü bir ilaç yumurtaliklara hemen etki ediyor 10. Gün çatlatma ignemi oldum bugün 15.gunum beklemedeyim bende

X