ekşi sözlük

Az evvel orda gezinirken, kk'nın sözlük kısmına geçiş yaptım :)

Ara ara bazı başlıklarını okurum düzenli olarak.

Sık sık girip takip ettiğim bir yer yalnız bazı başlıkları ve yazarlarının görüşleri sayesinde "yok artık oha yani" tepkileri veriyorum sık sık.Insanları fazlaca eleştirip yargılıyolar hemde saçma şeyler yüzünden.Çoğu yazarının özelliklede türk kızlarıyka dertleri olduğunu düşünüyorum.

gündemi takip ettiğim yer. her bakış açısından yorum yapıldığı için işin özünü daha net algılayabiliyorum.
diğer ve daha önemli sebebim de, birçok olay ana akım medyada artık yer almıyor malum. ncak burdan öğrenebiliyoruz bazı şeyleri. beyni çürümüş yazarları da var tabii, o kadar olacak. ülke ne ki ekşi sözlük ne olsun.

Haberleri izlemem gündemi ekşi den takip ederim. son zamanlarda troller de olsa, küfürlü entryler bilgi veren entrylerden fazla olsa da hala benim için "kutsal bilgi kaynağı" . Google'da her aramanın sonuna ekşi ekleyip ararım.

günün çoğunu ekşi'de entry okuyarak geçiririm.

Haberleri ve gündemi takip ettiğim yer. Türk kadınına olan garezlerini ise anlayamayacağım. Anneleri, ablaları sanki başka millete ait... :deli:

Reklam İçerikli Mesaj

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskiden beri takipcisiyimdir
Zaman onuda vurmuş eskisi kadar hosuma gitmiyor entryler eskiden herkes zeka parıltılı yazardı şimdi inci sözlükten farkı pek kalmadı ne yazık ki
Hele foruma dönen başlıkları.
Yine arada açıp bakarım ama eskileri okumak daha hoşuma gider yenilerdense.
Film,kitap,diziler için bir dal entry alır çıkarım bu ara

X