El isi ceyiz yapmayi öğrenme

limonagaci3

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2020
1
0
24
Hanimlar hesabi bu yuzden actim geri silecegim😂 ben nisanliyim kismetse yaza ölmezsek tabi evlenecegiz çeyizi hic dert etmedim çünkü dışarıdan alırım diye düşünüyordum nisanlim dogulu ve adetlerine göre oyali yazma mi esarp mi neyse en yakin akrabalara veriliyor patik namazlik koyuluyormus . instagramdaki oyacilara patikcilere baktim yani aşırı pahali ben yaklaşık en az 70 patik alsam ki sulaleri geniş ve gerçekten hediye vermek de istiyorum ama asiri pahaliya patlıyor . kendi başıma öğrensem annemde biliyor yapmasını sizce becerir miyim yoksa bu islere girme mi dersiniz

Ay evet gerçekten çok pahalı öyle şeyler. Annem benim iğne oyalarıma servet dökmüştü yaptırırken. Şuan çekmece bekliyor kendileri. Çok gereksiz. Arada bandana niyetine kafama bağlıyorum yaz tatillerinde.
Benim el işi becerim sıfırdır. Hiç bir fikrim yok ama instagramda millet bunun seri üretimine geçip para bile kazandığına göre yaparsınız öğrenirsiniz. Yaza kadar haftada bir tane yapsanız ohoooo

Nerde yasiyorsunuz? Balikesir Gönen'de bir pazar var. El islerini toptan fiyata satiyorlar yani orada daha uygun fiyatlar. Instagram butikleri eminim ki cok daha pahalidir.

Ormeye gelince ne desem yalan olur. Yegenim icin bi bebek hirkasi basladim 1 aydir elimde surunuyor 😂

Hanimlar hesabi bu yuzden actim geri silecegim😂 ben nisanliyim kismetse yaza ölmezsek tabi evlenecegiz çeyizi hic dert etmedim çünkü dışarıdan alırım diye düşünüyordum nisanlim dogulu ve adetlerine göre oyali yazma mi esarp mi neyse en yakin akrabalara veriliyor patik namazlik koyuluyormus . instagramdaki oyacilara patikcilere baktim yani aşırı pahali ben yaklaşık en az 70 patik alsam ki sulaleri geniş ve gerçekten hediye vermek de istiyorum ama asiri pahaliya patlıyor . kendi başıma öğrensem annemde biliyor yapmasını sizce becerir miyim yoksa bu islere girme mi dersiniz

Alternatif gelistirin, ben kimseye bos gitmeyi sevmem ama pelus coraplar hazir havlular, kokulu sabun, krem bir suru alternatifim var ve hic ceyizim yoktu nisanda gelen havlulari birer birer kullaniyorum ki beklemesin

Let... da çeyizini ucuza satanlar çok oluyor bakın bildiğiniz bedava fiyatına 10 TL çetikler 25 tl ye havlular öyle basit oyalı da değil takip edin hangi şehirdesiniz bilmiyorum ama gidip almanız da kolay olur

X