Elbistan - Afşin termik santral civarında yaşayan hanımlar..YARDIM

Yuse

Bir MELEK gördüm sanki
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2007
1.749
6
42
Afşin termik santral civarında yaşayan hanımlar..
yanlış yere konu açmış olabilirim . :eek:lmaz: Farketmez ; 21 güne kalmaz siler arkadaşlar. laelaelaelaelae

Nişanlım orada işe başlayacak ..santralde değil o civarda.. Maraş-pazarcık vs iyi biliyorum ailem o taraflı ama afşini hiç bilmiyorum...

Nasıl biyer? .. Sosyal mı?..Lojmanları yada evleri nasıl?..İnsanlar nasıl?..
Büyük şehirden gideceğim zorluk çekermiyim? hihoyyyt Çevre ,ortam vs bulmakta..

Nişanlım "Elbistanda sinema vs var ama Afşin öyle değil" dedi. Adana gibi olmazmış tabiii :gitme:

(2. sorum Kısaca) Elbistan mı Afşin mi.. :uhm:

Nişanlım "şimdilik lojmanda kalırız sonra olmazsa Elbistanda yaşarız " diyor ama. eğer yakınsa/ lojman evleri kötüyse neden 2 kez yorulalım?
(tabi bu birazda şirkete bağlı)

iyi ki burası var!! gezip yorulmadan , gidip görmeden her türlü ayrıntı hakkında bilgi sahibi oluyoruz :enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

çok çok iyi bilmiyorum ama duyduğum kadarıyla,Elbistan daha büyük ama santralden dolayı Afşin 'de yaşayanların maddi durumu daha iyi.Adana'yla kıyaslama tabii,ne de olsa bunlar ilçe,merkez bile ordan küçükken ilçeleri düşün.Çok sosyal olduğunu söyleyemem ama arkadaş ortamını bulursan sıkılmazsın

.Çok sosyal olduğunu söyleyemem ama arkadaş ortamını bulursan sıkılmazsın

Hiç bişi olmazsa internet olması için dua ediyorum :Saruboceq:
Yemek temizlik..vs. ev konusunda takıldığım bişi olduğunda yakınımda kimsem olmayacakmafoldumben .. burda bilmem gereken herşey var :enbuyukkk:

X