Eldivenle Ty alm ?

YAREN&YAREN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2007
49
0
38
KIZLAR BENİM BU SORUM MALUM BÖLGEYİ ELDİVENLE ALANLAR İÇİN YA BENDE ALMAYA KARAR VERDİM AMA BENİM ELDİVEN İKİ ASILMADA UCU YIRTILIYO SİZ HANGİSİNİ KULLANIYONUZ YANİ HANGİ MARKA BİDE PARMAĞINIM UCU DELİNDİ YA TUTUP ÇEKMEKTEN SİZDE DE OLUYMU ÖLE YARDIM EDİN YA.......:1no2:

Canim o eldivenler genelde saglam oluyor, sen yanlis bi eldiven kullaniyo olmayasin ?

canm gercekten o eldıvenler saglam oluyo yalnızca yıkadıgınız zaman saglamlıgı bıraz azalıyo daha cabuk yırlıtıyo.

ya ben eczaneden almadım 10 tanesi 1 milyon olandan aldım da oda adiymiş işte tamam bende eczaneden alcam bundan sonra sağolun.

eczaneden almalısımn çifti 1 ytl.iki üç kullanmaya yırtılıyo dogru ama ömürlük degil güzelim

Eldiveni ilk kez duyuyorum.Baska bisey kullanilmiyor mu?Eldiveni elinize mi geciriyorsunuz yapistirmak icin?Biraz anlatabilir misiniz bilmeyenler icin.
Aci var mi aci?:Roflol:

Kurban bayrami mi?:uhm:

Bazen çıkabiliyor içinde adileri. Sıcak ortamdan uzak tut canım. Ve yıkama ben 5-6 kez kullanırım.

valla bende annemden ogrenmıstım onada bı hemsıre demıs. ozellıkle genıtal bolge ıcın cok rahat ustelık sır gıbı etrafı batırma olasılıgı yok. takın elınıze baslayın kıllarla savasmaya

evlenmeden önce bacaklarima uyguluyordum ben sonrasinda makinaya gectim ve sonrasinda agda :bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…