elektirik süpürgesi için fikre ihtiyacım varr !!

tuuba89

şükürler olsun Rabbim
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2008
1.239
246
34
kızlar su filtreli süpürge almak istiyorum, hangi marka almalıyım sizce ? fiyatı da uygun olmalıı

Annem Rowenta RU305 SU FİLTRELİ ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE aldı gayet de memnun, tek şikayeti çok güçlü olması yazın ince kilimleri yerden kaldırıyor süpürürken diyor =D ama bence güzel bi süpürge.

Son düzenleme:

baktım fiyatını bulamadım. biliyor musun ne kadar olduğunu ?

.............................................................

Son düzenleme:
............................................................................

Son düzenleme:
sitede yazmıyor sanırım. 140 150 civarı bişey sanırım tam bilmiyorum.

Su filtreli süpürgeler içine su konup kullanılanlar dimi?Bizimde vardı bir ara Allahtan cabuk bozulduda toz torbalı bir model aldık.
Temizlemesi tam bir eziyet oluyor bana göre .Seside çok fazla çıkıyor.:96:
Deli gibi bağırıyor resmenSinir ediyor insanı.Tabi yinede siz bilirsiniz:)ama bence toztorbalı yada böyle birşey alın:)
benimki bundan S 7424 (Kırmızı) Süpürgeler - Arçelik - Torbasız Süpürge - Süpürgeler daha kullanmadım nişanlımla birlikte aldık beyaz eşya alırken ama çok hoşuma gitti:)

canım benim alerjik astımım var. o yüzden mecbur almalıyım sulu süpürge , biliyorum yoksa zahmetli olduğunu

Evet canım işi biraz meşakkatli oluyor sulu süpürgenin ama emiş gücü çok iyi onlarında:):128:

fakir var bizde..ama memnun değilm..toz torbalıyı ya da torbasızı tercih ederim..

Bende su filtreli almak istiyordum çeyizime

Ablam kullandığından tavsiye etmedi, temizlemesi zor ve sen çalışıyorsun dedi

Tamam sen daha iyi anlarsın dedim

Son dakikalardı zaten, ben görmedim bile alıp gelmişlerdi

Çok içime sinmemişti ama kullandıktan sonra çok memnun kaldık

Vestel, toz torbasız ama sürahi gibi bi yeri var tozlar oraya toplanıyo çıkarıp döküyosun mis gibi oluyo 5 kademeye kadar da yükseliyo..

netten bana bulup atabilir misin süpürgenin resmini ve tam olarak adını rica etsem ?

Son düzenleme:
kızlar su filtreli süpürge almak istiyorum, hangi marka almalıyım sizce ? fiyatı da uygun olmalıı

Su filtreli istiyorsan arnica bora tavsiye ederim,gerçekten temizliği kolay ve hepa filtre olarak en kaliteli filtre onda.. bir de sessiz istiyorsan rowenta silce force var ablamda gerçekten sessiz..Bordo olandan var ablamda..Bir de rowenta toz torbasız çıkmış..

Son düzenleme:

arnica bora kullanıyordum.bıktım.evi süpürmekten bile tiksinir olmustum.temizliyeceksin agzı acık şekilde balkonda bekleteceksin yoksa cok kotu kokuyapıyor.her şeyi dertti.

bir daha asla su filtreli supurge almam.

en son dyson aldım.ohh bee hayat varmış

Dün akşam Tekzen'de bir süpürge gördüm; hem su filtreli, hem toz torbalı ve torbasız, hem de su vakumu özellikleri fln vardı sanırım. 269 tlydi. Adını tam hatırlamıyorum.

biz arnica bora 5000 aldık. yazdan beri kullanıyorum çok da memnunum. temizlemesi zor diyen olmuş ama bir kovayı temizlemekten hiçbir farkı yok. sesine gelince 5000 4000 den daha az ses çıkarıyor. fiyatı sanırım 400 civarıydı. eğer 1800 tl filan veririm diyen varsa ihlasınkiler de baya iyiymiş ama bence gerek yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…