Elektronik Ev Aletleri Elektrikli süpürge konusu

Oydar

Don't stop talking about palestine 🇵🇸
Pro Üye
3 Eylül 2018
8.407
42.794
Merhaba hanımlar, evde tüy döken bir kedim var. Nasipse 5 y kadar sonra doğum yapacağım haliyle güzel bi süpürge arayışındayım. Xiaominin robot süpürgesi mi yoksa dyson kablosus olan mı karar veremedim. Ya da sizin bildiğiniz bir marka . Tüy sorunumu büyük ölçüde çözecek bir alete ihtiyacım var.

Merhaba hanımlar, evde tüy döken bir kedim var. Nasipse 5 y kadar sonra doğum yapacağım haliyle güzel bi süpürge arayışındayım. Xiaominin robot süpürgesi mi yoksa dyson kablosus olan mı karar veremedim. Ya da sizin bildiğiniz bir marka . Tüy sorunumu büyük ölçüde çözecek bir alete ihtiyacım var.
Miele blizzard cx1, miele triflex hx1 kesinlikle.

Evde hayvan mevcutsa kesinlikle rainbow.
Ama daha uygun ve pratik bir şey diyorsanız da robotla her gün süpürme imkanınız olur.

Bende de kedi var. Param olsa robot süpürge alır geçerim. Ugrasmam dysonla filan

Canım ben Rowenta kablolu süpürge kullanıyorum evinde hayvan dostlarımızdan besleyenler varsa diye özel başlığı da vardı evimizde yok ama aldık iyi temizler diye. Çocuğum doğmadan önce temizlik için zamanım vardı ama şuan oğlum 11 aylık oldu o kadar zorlanıyorum ki ben de akıllı robot supurgelerden alma kararı aldım roborock S5 Max ve xaiomi vacuum pro olanı inceledim ikisi de hemen hemen yakın özellikteler . İnceleyecegim bi kaç marka model daha var. Karar verir vermez alıcam. Evcil hayvanı olanlarda çok memnun çok yorum okudum. Bende alıp rahat etme hayalleri kuruyorum. Oğlumu hava aldırmaya çıkarırken çalıştırıp eve gelince temiz bulmak istiyorum

Kesinlikle dyson diyorum..
5 aydır kullanıyorum ve hani klişe olacak belki ama gerçekten evi daha önce süpürmüyormuşum ben.

Robot süpürge daha kullanışlı olur bence her dakika temizlediği için bende roidmi eve plus var tüy sorununada iyi bi çözüm olur bu model her yeri dip köşe alıyo ben çok memnunum❤️

Benim de uzun tüylü bir kedim var.Robot süpürge kullanıyoruz.Dyson evet çok iyi ama özellikle çocuk olduğunda her gün süpürmekle uğraşamam.Robot bazen günde iki kez çalışıyor.Ben banyodayken,yemek yaparken,dışardayken her daim elim kolum.Ayda bir de büyük temizlik için yardımcı alıyorum.Olup bitiyor.Önerim de roborock s 5 ya da 6

Kardeşimin kedisi var evinde o yeni roidmi aldı evine x30 pro önceden evine gittiğim zaman illaki tüy oluyodu koltukta falan süpürgesini değiştikten sonra baktım bişey yok koltuklarda tertemiz süpürge çok işini gördü onun sizdede aynı durum var roidmi süpürgelerine bi bakın derim

Kardeşimin kedisi var evinde o yeni roidmi aldı evine x30 pro önceden evine gittiğim zaman illaki tüy oluyodu koltukta falan süpürgesini değiştikten sonra baktım bişey yok koltuklarda tertemiz süpürge çok işini gördü onun sizdede aynı durum var roidmi süpürgelerine bi bakın derim
Evet evcil hayvanı olanlar için roidmi güzel bi süpürge gerçekten farklı başlıkları var onlarla detaylı temizlik yapılıyo ve gerçekten iyi çekiyo alıyo tozu tüyü saçı herşeyi bende baya memnunum ona bakabilirsinizz

Evet evcil hayvanı olanlar için roidmi güzel bi süpürge gerçekten farklı başlıkları var onlarla detaylı temizlik yapılıyo ve gerçekten iyi çekiyo alıyo tozu tüyü saçı herşeyi bende baya memnunum ona bakabilirsinizz
bende almayı düşünüyorum hangi başlığı kullanıyosunuz evcil hayvanlar için?

bi tane fırçalı bi başlığı var onunla ben kedimi tarar gibi tüylerini çekiyorum o dökülcek olan tüyleri çektiği için temizliyo baya hareket ederken çok tüyde bırakmıyo farkını gördüm yani o işlemi yaptıktan sonra

bi tane fırçalı bi başlığı var onunla ben kedimi tarar gibi tüylerini çekiyorum o dökülcek olan tüyleri çektiği için temizliyo baya hareket ederken çok tüyde bırakmıyo farkını gördüm yani o işlemi yaptıktan sonra
Çok iyimiş bende bakıyım roidmiye sağolun🙏🏻

İhlasın döner fırçası olmadan asla koltuklar çıkmıyor tek çare o
Halıya da kocaman fırçalı döner ayak car dehşet süpürüyor

X