Elektrikli süpürge tavsiyesi-Torbalı veya torbasız uzun ömürlü

mavihanim

Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2019
6
2
25
Herkese merhaba kizlar, birkac gündür elektrikli süpürge arayışındayım ancak her baktığım makinenin yorumlara göre birkaç ay içinde emiş gücü azaliyormus arıza vermeye veya parçaları bozulmaya başlıyormuş. Bu konuda önerisi olan var mı uzun süreli kullanımı olsun istiyorum ama çokta bütçem yok malesef. Torbalı veya torbasız fark etmez, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim 🥰

Falan Filan

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2020
1.153
3.121
Herkese merhaba kizlar, birkac gündür elektrikli süpürge arayışındayım ancak her baktığım makinenin yorumlara göre birkaç ay içinde emiş gücü azaliyormus arıza vermeye veya parçaları bozulmaya başlıyormuş. Bu konuda önerisi olan var mı uzun süreli kullanımı olsun istiyorum ama çokta bütçem yok malesef. Torbalı veya torbasız fark etmez, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
Kablolu da kablosuz da dyson öneririm canım.
Hakkını veriyor.

Falan Filan

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2020
1.153
3.121
Teşekkür ederim fiyati epey yüksek geldi bize ama hangi modelini önerirsiniz ikinci elde bakıyorum.
Ben kablosuz olarak dyson absolut kullanıyorum.Çok çok çok memnunum.
Kablolu olarak rainbow marka sulu süpürge var.Ayda bir acarsam onu aciyorum .
Ama her güne gündelik icinde dip kose icinde dyson.
Kablolu olarak ablamda dyson eski bi modeli vardı ama yenilerinden bir arastir istersen canım fikrim yok model konusunda.

mavihanim

Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2019
6
2
25
Ben kablosuz olarak dyson absolut kullanıyorum.Çok çok çok memnunum.
Kablolu olarak rainbow marka sulu süpürge var.Ayda bir acarsam onu aciyorum .
Ama her güne gündelik icinde dip kose icinde dyson.
Kablolu olarak ablamda dyson eski bi modeli vardı ama yenilerinden bir arastir istersen canım fikrim yok model konusunda.
Tekrardan teşekkür ederim bakteri ürettiği için sulu düşünmüyorum ama dediğiniz modele de bir bakayım 🤗

meryemcanelif

Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2021
535
588
41
Herkese merhaba kizlar, birkac gündür elektrikli süpürge arayışındayım ancak her baktığım makinenin yorumlara göre birkaç ay içinde emiş gücü azaliyormus arıza vermeye veya parçaları bozulmaya başlıyormuş. Bu konuda önerisi olan var mı uzun süreli kullanımı olsun istiyorum ama çokta bütçem yok malesef. Torbalı veya torbasız fark etmez, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim 🥰
phi..ps netten aldim cok memnunum. 1000 lira civarı