Bebek İkinci El ELEKTRİKLİ SÜT POMPASI arıyorum

heparinaslan

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2014
45
2
18 günlük bebeğim emmiyor :KK43: uygun fiyatlı pompa elinde olan var mı birde mauel olanlar sütü kurutuyormuş diye duydum bu doğru mu??

18 günlük bebeğim emmiyor :KK43: uygun fiyatlı pompa elinde olan var mı birde mauel olanlar sütü kurutuyormuş diye duydum bu doğru mu??

Kullanim rahatligi acisindan ve ritmik emis gucunu bebegin emme sekline en yakin hale getirebildiginden dolayi ben lansinoh affinity.den cok memnun kaldim. Manuellerden bu derece memnuniyet hic duymadim, sutu kurutma derken onu da bilmiyorum cnm. Ben cihazimi e.bebek magazindan almistim oglum 23 aylik sadece isyerinde 4 aya yakin sure gunde 2 kez sagmak icin kullanmistim gayette iyiydi sutum dusunursen eger profilime girip actigim konulara tiklayip urun resim ve bilgilerine su an kilitli olan satis sayfamdan ulasabilirsin. Bebisin icin guzel bir indirimde yaparim

Ayrica farkli ihtiyaclarinda varsa onlari da sorabilirsin cnm elimde varsa yardimci olmaya calisirim. Orn; 150 uzerinde etiketi olan Philips Avent Biberon ve mama isiticimi da 50 tl son fiyat olarak verebilirim muthis rahat edersin eve biraktigim soguk sutu saglikli sekilde isitmada, dijital termostati sayesinde hazirlanmis mamayi ayni isida tutmada superdi. Iki urunde ebebekten alinma yari fiyatindan cok daha ucuza alabilecegin urunler kacirma derim.

Bende mustella almıştım bir iki defa kullandim bidaha kullanamadim malesef

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kullanim rahatligi acisindan ve ritmik emis gucunu bebegin emme sekline en yakin hale getirebildiginden dolayi ben lansinoh affinity.den cok memnun kaldim. Manuellerden bu derece memnuniyet hic duymadim, sutu kurutma derken onu da bilmiyorum cnm. Ben cihazimi e.bebek magazindan almistim oglum 23 aylik sadece isyerinde 4 aya yakin sure gunde 2 kez sagmak icin kullanmistim gayette iyiydi sutum dusunursen eger profilime girip actigim konulara tiklayip urun resim ve bilgilerine su an kilitli olan satis sayfamdan ulasabilirsin. Bebisin icin guzel bir indirimde yaparim

merhaba güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Bahsettiğiniz ürününüzü bulup inceledim güzel görünüyor. Manuel olanlar hakkında epey bi araştırma yaptım fakat bi sonuca varamadım. Esasında eşim manuel almam taraftarı fakat elektrikli olanlardan daha iyi verim alındığını duydum.Biberon ısıtıcı ile beraber ikisi 100 tl olur mu acaba? Kargo masrafıda var bunların. Ben ankara da yaşıyorum bu arada siz nerede yaşıyorsunuz?

merhaba güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Bahsettiğiniz ürününüzü bulup inceledim güzel görünüyor. Manuel olanlar hakkında epey bi araştırma yaptım fakat bi sonuca varamadım. Esasında eşim manuel almam taraftarı fakat elektrikli olanlardan daha iyi verim alındığını duydum.Biberon ısıtıcı ile beraber ikisi 100 tl olur mu acaba? Kargo masrafıda var bunların. Ben ankara da yaşıyorum bu arada siz nerede yaşıyorsunuz?

Merhaba rıca ederim:) Tabi ki yardimci olmak isterim size ama iki urunde yaklasık 350 tl fiyatındaydi ben satarken yari fiyatlarindan cok daha ucuza 90 tl lansinoh affinity elk.mak. (9 adet saklama poşeti ile yarim lansinoh krem hediyeli) ve avent dijital biberon ve isiticisi 60 tl olarak fiyatlandirmistim Fakat sizin icin bir ilk yaparak ucuk bir indirimle 125 tl totale cekmistim. Ankaradaymissiniz ben de istanbul asyadayim cok agir olmadıkları ıcin krg.ucreti fazla tutmaz gibı geliyor. Ben kargolarimi birakmak icin arabayla gidip geliyorum azıcık sizden çokça benden fedakarlık yaparak en son 110 tl olur diyorum. Uygunsa ozelden goruselim, iyi gunler.:KK3:

Merhaba rıca ederim:) Tabi ki yardimci olmak isterim size ama iki urunde yaklasık 350 tl fiyatındaydi ben satarken yari fiyatlarindan cok daha ucuza 90 tl lansinoh affinity elk.mak. (9 adet saklama poşeti ile yarim lansinoh krem hediyeli) ve avent dijital biberon ve isiticisi 60 tl olarak fiyatlandirmistim Fakat sizin icin bir ilk yaparak ucuk bir indirimle 125 tl totale cekmistim. Ankaradaymissiniz ben de istanbul asyadayim cok agir olmadıkları ıcin krg.ucreti fazla tutmaz gibı geliyor. Ben kargolarimi birakmak icin arabayla gidip geliyorum azıcık sizden çokça benden fedakarlık yaparak en son 110 tl olur diyorum. Uygunsa ozelden goruselim, iyi gunler.:KK3:

Ornek olsun diye soyluyorum mesafe agirlik acisindan yolladigim 4126 gr ve daha hacimli bir kargom artvin borçka'ya burdan 14 tl tuttu bu daha az tutar:)

digital biberon ve mama ısıtıcıda biberonu var mı acaba ? Esasında ikisini birden almak isterim biberon ve mama ısıtıcı ve meme pompası. Özelden iletişim kuramıyorum belirli sayıda mesaj göndermem gerekiyormuş. Siz bir iletişim adresi verin konuşalım telden mümkünse

digital biberon ve mhttp://www.picabo.com.tr/philips-avent-ekspres-biberon-isitici?ref=akakce&v=1.12,7ma ısıtıcıda biberonu var mı acaba ? Esasında ikisini birden almak isterim biberon ve mama ısıtıcı ve meme pompası. Özelden iletişim kuramıyorum belirli sayıda mesaj göndermem gerekiyormuş. Siz bir iletişim adresi verin konuşalım telden mümkünse

Merhaba philips avent isitıcimız bu urunun aynısı ayrıca bıberonu yok cnm

http://www.picabo.com.tr/philips-avent-ekspres-biberon-isitici?ref=akakce&v=1.12,7

Son düzenleme:
çok teşekkür ederim ancak biberon ısıtıcı ve meme pompasını beraber satın almak istiyorum fakat olmazsa yine sizi rahatsız edebilirim siz nerelisiniz birde cihazın durumu hakkında bilgi verebilir misiniz

Deneme amacli acmak zorunda kaldik. Bir kez bile kullanildi sayilmaz. İcinize sinmesi onemli sevgili anne :) sevgiler

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım benim bebeğimde 2ay emdi bıraktı ben hem manüel hem elektrikli kullandım manueli iş yerinde hızlı olsun işm çabuk bitsin diye elektriikliyide evde sütüm kesilmesin diye kullandım zaten şuan satışta profilimden bakabilirsin milkway 50 tl ye verebilirim ama ne kadar kullanırsan kullan bebeğin emmesi gibi olmuyor hiçbiri en son sütüm 4aylıkken bitme noktasına geldi medelanın hastanede kullanılan tipleri var onu kullandım(kiraladım) bebek emmesine en yakını oo ama her ne yaparsam yapayım 6 ayda bitti sütüm yanlış anlamazsan sana naçizane tavsiyem her 2 saatte bir sağ ki sütün bitmesin birde bebeğinn neden emmek iistemiiyor acaba emzik kullanıyormu biberonla mama mı verdin

çok teşekkür ederim ancak biberon ısıtıcı ve meme pompasını beraber satın almak istiyorum fakat olmazsa yine sizi rahatsız edebilirim siz nerelisiniz birde cihazın durumu hakkında bilgi verebilir misiniz

Philips avent biberon ısıtıcı ve lansinoh pompa mevcut bende..

canım önemli olan her 2 saatte bir herbir göğsünü en az 15 dk süt gelsede gelmesede sağmandır düzensiz sağğdığında elektrikli olsada sütün azalır. bende lansinoh affinity manuel pompa var sadece 2 gün kullandım 70 lira verdim. yepyeni herşeyi tam kutusunda duruyor hediye gelen süt saklama poşetleri bile duruyor yedek parçalarıda var çekişi gerçekten çok iyi 30 liraya veririm istersen.

Son düzenleme:
Deneme amacli acmak zorunda kaldik. Bir kez bile kullanildi sayilmaz. İcinize sinmesi onemli sevgili anne :) sevgiler

Guzel yontemmis:KK43:( Bir kez kullanilmis olmasi da kullanilmis oldugu gercegini degistirmez kutusuyla elinizdeki urunun resimlerini paylasin bence sayfanizda burda 50 orda 100, cok enteresan...

Guzel yontemmis:KK43:( Bir kez kullanilmis olmasi da kullanilmis oldugu gercegini degistirmez kutusuyla elinizdeki urunun resimlerini paylasin bence sayfanizda burda 50 orda 100, cok enteresan...

Keyfe keder satis icin koymustum buraya. Annenin ihtiyacini okuyunca 50 diyiverdim. Urunu ihtiyaci olan durumu kotu bir anneye hediye ettim zaten. Ticaret anladigim bir is degil haklisiniz. İyi gunler.

X