Doğuma Hazırlık Elele bebek arabası kullanan var mı?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

ehupuha

Guru
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2014
54
5
34
Merhaba,
İlk gebeliğim ve çok acemiyim her konuda. Çok abartı fiyatı olmayan, hafif ve bebek için konforlu travel sistem bakıyorum. Elele markasını gördüm ama etrafımda kullanan yok hiç. Kullanıp bilen var mı acaba?

Ben de kullanici yorumlarini merak ediyorum. Bu markanin reklamini instagramda gordum. Gorunusu guzel fiyati da makul ama kullanislimi merak ediyorum.

Merhaba elele mido modelini aldım geçen hafta daha kullanmak nasip olmadı ama aradağım tüm özellikler vardı o yüzden tercih ettim sürüşü çok hafif halı üzerinde sürmeme rağmen

Bende allroad modelini almak istiyorum olumlu yorumlar duydum herkesin kendi tecrubesi tabiki ama buyukmus biraz yer kaplama olarak ama saglam gozukuyor ben begendim

Bende yorumlarda sürerken biraz sallanıyor diye okudum ama görme şansım olmadı. Mido modelini düşünüyordum bende hafifliği ve çift yönlü kullanımı için

Merhaba elele mido modelini aldım geçen hafta daha kullanmak nasip olmadı ama aradağım tüm özellikler vardı o yüzden tercih ettim sürüşü çok hafif halı üzerinde sürmeme rağmen
Merhaba Elele mido aldiginizi belirtmissiniz. Bende beben arabasi arıyorum midoyada bakıyorum geçen süre zarfında görüşleriniz benim için çok önemli :) arabadan memnun musunuz sizin için artıları eksileri nelerdir

Merhaba Elele mido aldiginizi belirtmissiniz. Bende beben arabasi arıyorum midoyada bakıyorum geçen süre zarfında görüşleriniz benim için çok önemli :) arabadan memnun musunuz sizin için artıları eksileri nelerdir
ben allroad aldım cok memnunum sahsen :)) az iri ama olcak o kadar :) hıc sarsılmıyo cocuk bu arada dag tas tepe modeli:) illaki sallanıyo ama rahatsız etmıyo :)

Merhaba evet 8 aydır kullanıyorum 5 ay kadar pusetini kullandım 3 aydır da büyük tarafını kullanıyorum çok memnunum az yer kaplıyor diğer arabaların tekerlekleri kadar büyük değil o yüzden küçük arabamızın bagajına da çok rahat sığıyor benim için önemli bi detaydı :) çok hafif sürüşünde hiç sıkıntı olmuyo. Yeğenimden biliyorum portbebe olduğu için küçükken güzel ama büyüdüğünde 1 yaşında içine sığamıyordu ya ayaklarını kıvırıp yatıyordu ya da oturarak uyuyordu içinde ama bunda öyle bi sıkıntı olacağını sanmıyorum :) sağlıcakla kucağınıza alın yavrunuzu inşallah :)

Merhaba,
İlk gebeliğim ve çok acemiyim her konuda. Çok abartı fiyatı olmayan, hafif ve bebek için konforlu travel sistem bakıyorum. Elele markasını gördüm ama etrafımda kullanan yok hiç. Kullanıp bilen var mı acaba?
Merhaba elele travel kullandım. Açıkçası gyet konforlu bir araç. Manevraları çok rahat. Yön değiştirme açısından da kullanışlı. Sadece arabanız hatchback bir sraç ise bagajına sıpmayabilir. Bizimki clio ve tekerlerini söküp koyuyorduk arkaya. 8. Ay itibariyle tek elle katlanabilen bir bebek arabası aldım. Şimdi 2. Ye hamileyim onda yine travel kullanıcaz tabi.

X