Şampuan ve Saç Kremleri Elidor kulananlar!!dikkat!!!

• Konu Sahibi ateş böcüğü
benim saçlarım dalglalı.elidor kullanınca ve köpük sürünce çok güzel kıvırcık oluyo.ama saçımı döküyo..elseve desen saçı düzleştiriyo.bende zeytinyağlı sabuna dönerim heralde başka çarem yok:S

annem eczacı ve hangi madde kanserojen hangisi kimyasal içerio hepsini biliyo..bende bu bilgileri sizinle paylaşıyım dedm pantene,elidor,blendax,rejoice..bunların hepsinde saçı yumuşatması için silikon,köpürmesi için kimyasallar we parfümler war.bunların hepsi zamanla saç derisinde birikiyo we nefes alamayan saçlar koparak dökülüo...saçlarınız yuöuşacık oluyo mis gibi kokuyo ama bi o kadar da kimyasal yüklüyoruz aslında.elidordaki maddeyi sadece googledan aratın nası bi madde olduunu anlarsınıız.panteneinde canlı haywanlar üzerinde test yaptığını duymuştum.bu tür maddeler barındırmayan şampuanlar neler derseniz en başta tresan..saçları fena sertleştirir başlarda ama zamanla alışır ayrıca aynı markanın saçkremide tamamen doal o da yumuşatır...bunun dışında otacı da dierlerine oranla daha doal bi şampuan bana kalırsa bebe şampuanları en güzeli bunlar benm önerilerim kızlar :enbuyukkk:
deterjan gibi etkili bncede elde yıkancak çamaşırlarıma bi miktar pantane koyuyorum ve misler gibii.yanii saçta değil kıyafette etkili saçım yerine kıyafetimdeki kirleri döksünnn:roflol::roflol::roflol:

canım çok teşekkür ederim bilgilerinizi bizle paylaştığın için ve sonuna kadar buna inannıyorum resmen gözümüz kör olmuş kozmatik delisi olduk çıktık içinde ne var yok zaten anlamıyoruz saça iyi geldiyse kullanmaya devam yok gelmediyse başka şampuan kullanırız yanında bakımlar alırız..bende elsev aldım bu ay iii geldi gibi geldi saçııma tabi bunları okuduktan sonra aktardan defne garlı şampuan alıcam..

benim zaten şükür dökülme harici bi sorunum yok onuda turp suyu ve lavanta ile hallediorum .. her hafta doğal bakı yapıyorum ama işte kimyasal şampuanlar tüm emeklerimizi boşa çıkarıyo belki...
canım bide hangi sabunu kullanıyorsun saçına merak ettim bende önce sabun sonra doğal şampuan sürcem saçıma ..

yaa defne garlı şampuan demişsiniz...bunu kokusu nasıl peki? ben hatay-antakyalıyım bizim oralarda defne ağaçları olur we onun sabunlarını kullanır çoğu insan...ama iğrenç bi görüntüsü we kokusu war:dilcikar:
bu şampuanında kokusu kötü mü? kötüyse güzel kokması için ne yapıosunuz,ne önerebilirsiniz?

bende elidodan başka kullanmazdım değiştireyim o zaman hergün yıkanan saçlar için yazıyor tüm bu şampuanlarda zaten ortak cümleleri bu....

paylaştığın için çok saol canıma.s.
elidor kullanıyordum,doğala geçiş yapıyorum acilen-tatlicadiarzu-

bebe şampuanında da kanserojen madde var..malesef..
ben elidorun bakım kremini kullanıyordum ama saçlarım hiç olmadıgı kadar döküldü onunla..
bıraktım onu da..

aaa 1 yıldır denediğim şampuanlar içinde en çok memnun kaldığım şampuandı.hatta bugün yine büyüğünden aldım,daha öbürü de bitmemişti ama sağolun.bitince yine değişirim artık.

saç dökülmesi için yazın aktara gittiğimde bana otacı ısırganlı şampuan ve içine karıştırıp kullanmak üzere çam esansı vermişti.çok faydasını gördüm.tavsiye ederim.

canım verdiğin bilgi için çok teşekkür ederim:) bundan sonra doğalını kullanmak en iyisi....

kısslaaarr nereden alacağız bu----DFN GARLI----sampuanı??

delikafaduldendelikafadulden

benim saçlarım dalgalı olduğu için çok kuru oluyor.ben de rejoise nem banyosu kullanıyorum saçımı çok güzel yumuşatıyor..ben başka kullanamamki tresan falan kopartıo saçlarımı tararken...napalım herşey de var kanserojen onu alma bunu alma onu yeme bunu yeme..soluduğumuz havada var onu ne yapıcaz başka hava var mı?kanserin tek sebebi stres...hayatında alkol sigara almamış kadında akciğer kanseri olduğuna göre...

Kötü oldu o zaman bu. Bende Schauma kullaniyordum saclarim kazik gibiydi. Bir kac aydir Elidor kullaniyorum ve saclarim iyilesmisti.
Simdi ne yapmali? :bbo:

Bende bioblas kullanıyorum.Fakat onu kullanalı benim başımda küçük küçük sivilceler çıkmaya başladı.acaba sizdede böyle bir yan etki oldu mu?

canım maalesef son günlerde bende kepek ve kaşıntıyla uğraşıyorum.düşünüyordum aklıma hiç bioblasın yapacağı gelmemişti takii dün bir hesap yaptım.ben bu bioblası kullandıktan sonra başladı kaşıntı ve kepek.aynı şey ablam ve kardeşimdede olmuş.dün KETORAL diye medikal bi şampuan almış ablam onu kullanıyorum.bioblasada hemen şikayet maili attım.

canım maalesef son günlerde bende kepek ve kaşıntıyla uğraşıyorum.düşünüyordum aklıma hiç bioblasın yapacağı gelmemişti takii dün bir hesap yaptım.ben bu bioblası kullandıktan sonra başladı kaşıntı ve kepek.aynı şey ablam ve kardeşimdede olmuş.dün KETORAL diye medikal bi şampuan almış ablam onu kullanıyorum.bioblasada hemen şikayet maili attım.
Evet bendede sivilcenin yanısıra kepek ve aşırı bir şekilde kaşıntı oluyordu.bu şampuanı kullanmaya başlayıncaya kadar hiç kepek sorunu yaşamamıştım.Ama başka bir şampuan kullanınca bu kepek ve sivilceler geçiyordu.sizdede aynı sorun olunca şampuandan olduğunu daha iyi anladım.Şimdi iki haftadır glissin şampuanını kullanıyorum.saçlarım pırıl pırıl oldu.:)

zaten elidor çok saç döküyor :S
bişeyler olduğu belliydi
teşekkürler

selam kızlar en ğüzel şampuan zeytin tağlı sabun arkadan ğüzel bi saç kremi sonuç mükemmel tabii 1 ay sonra saç sabuna alışıyor ve yumuşacık oluyor deneyin görün öptüm kızlar bayy

X