Elidor Miss Turkey 2015 güzeli seçildi (Ecem Çırpan)

ben birinciyi beğendim kızlar ya ne bileyim çekik, yeşil gözler, dolgun dudaklar, saçlar falan oldukça güzel duruyor küçükmüş de bayağı 1.85 boy hey maşallah sulak yerde yetişmiş cadı

Amma da yüklenmişler kızlara be! :KK45:

http://www.radikal.com.tr/fotogaler...llik_yarismasi_sosyal_medyayi_salladi-1377972

Ama buna bir şey diyemem. Adam haklı... :KK45::KK45:
fft22_mf4844678.Jpeg

O değil de kızlardan birine 'Hayatta yaptıgın en büyük fedakarlık nedir'diye soruyolar.O da 'Sinemayı cok severim ama spor yapmak için sinemaya gitmeyebilirim'diye cevap veriyor.Ah yavrum kıyamam.
Sonuç:Bu kızlar benden daha çok para kazanacak yaaa:KK43:(

O değil de kızlardan birine 'Hayatta yaptıgın en büyük fedakarlık nedir'diye soruyolar.O da 'Sinemayı cok severim ama spor yapmak için sinemaya gitmeyebilirim'diye cevap veriyor.Ah yavrum kıyamam.
Sonuç:Bu kızlar benden daha çok para kazanacak yaaa:KK43:(
spor için yapacağın en büyük fedakarlık diye sordular yanlış bilmiyorsam

yeniden yapsınlar bi çoğunu çoğu hiç olmamış :KK70: bide o kadar güzel kızlarımız var acaba başvuranmı olmuyor anlamıyorumki :KK64:dışardan izleyenlerde Türk kızlarına bakın diyorlardır :KK12:
valla bir bağdat caddesine gidiyorum. o kadar güzel kızlar varki. nasıl bunlar seçildi anlayamıyorum

valla bir bağdat caddesine gidiyorum. o kadar güzel kızlar varki. nasıl bunlar seçildi anlayamıyorum
izmirdede öyle bakıyorum bazılarına şaşırıyorum bu ne güzellik diye ama kalas gibi yürüyen 2m çirkin kızları seçiyorlar :KK12: adı üstünde güzellik yarışması boy yarışmasımı anlamıyorum ki

izmirdede öyle bakıyorum bazılarına şaşırıyorum bu ne güzellik diye ama kalas gibi yürüyen 2m çirkin kızları seçiyorlar :KK12: adı üstünde güzellik yarışması boy yarışmasımı anlamıyorum ki
mankenlik yarışması gibi seçim yapıyorlar.
tamam kız ideal manken ölçüsünde. düz. incede.. bu yarışma o yarışma değil.

top model olsa okey de. diyorum ya,yarışmaları karıştırmış jüri.)

İlk basta favorim bu kizdi ama sonra roportajini okudum bir de periscope yayinini izledim fazlasiyla ergen ve simarik bir kiz bana kalirsa o taci hak etmiyor yasi zaten cok kucuk. En azindan onceki guzeller Turkiye'yi temsil edicek olgunluk ve kulture sahiplerdi, begenmedim.

güzellik yarışmalarına artık çok başvuran olmuyormuş genelde cast ajanslara katılıp oyuncu oluyor güzel kızlar diyorlar. çünkü bu yarışmaya katılan kızların sözleşmeleri falan ağır oluyormuş. istedikleri yere gidemiyor istedikleri gibi giyinemiyorlar vs. ben böyle okudum kızlar. o yüzden bu tarz yarışmalar insanlara çekici gelmeyip ajanslarla bi yerlere geliyorlar.
bir de bu kızlar okan Bayülgen e konuk olmuşlardı. hiç biri soruyu falan anlamayıp alakasız cevaplar verdiler millet kopuyordu gülmekten. 1. olan kızda dahil dalga falan geçiyorlardı.

X