Elimde kalan tüp bebek ilaçları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

eynihan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2020
2
1
44
Merhabalar, tüp bebek sonrası elimde kalan ilacları uygun bir fiyata vermeyi düşünüyorum, ilaçlar ve son kullanma tarihleri aşağıda verilmiştir

Crinone %8 jel:
-8 tup kutusuz- son kullanma 02/2022
-21 tup kutusuz - son kullanma 01/2022
-8 kutu ( icinde 15 tup) - son kullanma 01/2022
-1 kutu ( icinde 15 tup) - son kullanma 08/2021

Estrofem 2mg:
7 kutu son kullanma 02/2023

Bilgi için tesekkürler, aslında önceki ilanlara özellikle de bakmıstım bir kac benzeri konu görünce yasak olabilecegini düsünmedim

Jellerin skt epey varmis bende onceki tedavimden olanlari saklamistim bu sene kullandim iyikide elimden cikartmamistim jel yok satiyodu bulmak mumkun degildi.
Gonalf lucrin merional var elimde farkli sehirlerden ecnazelerden getirtmistik zamaninda geri veremedik kalanlari son care tedavi oldugum merkeze goturecem ihtiyac sahibi maddi durumu iyi olmayan hastalar oluyomus hemsire ile gorustum onlara verecekler. Ziyan olmasin ilaclar guç bela bulunuyor bazilari zaten 🌸🌸🌸

Merhaba hanımlar İzmirdeyim elimde bu tedavimden kalan 7 adet ovitrelle ve 3 kutu GONAL-F 450 var rapor çıkarmayıp ücretli olarak tüp bebek yaptıracak arkadaşlara yardımcı olmak isterim.. Tedavi masrafları zaten yüksek en azından eczane masrafı konusunda destek olmuş olurum

Merhaba elinde fazla ilaç kalan var ise ihtiyaç vardır ... allah razı olsun inşallah şimdiden rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Merhaba hanımlar İzmirdeyim elimde bu tedavimden kalan 7 adet ovitrelle ve 3 kutu GONAL-F 450 var rapor çıkarmayıp ücretli olarak tüp bebek yaptıracak arkadaşlara yardımcı olmak isterim.. Tedavi masrafları zaten yüksek en azından eczane masrafı konusunda destek olmuş olurum
Doktor banada tup bebek dedi biraz araştırırken buraya geldim verilen ilaçların hepsi aynımı oluyor ve pahalımi sanirim bana rapor cikmiyor arastirmama göre şartları var ve ben o şartlara uygun değilim nasil olcak nasil bir süreç bilmiyorum 😔

Doktor banada tup bebek dedi biraz araştırırken buraya geldim verilen ilaçların hepsi aynımı oluyor ve pahalımi sanirim bana rapor cikmiyor arastirmama göre şartları var ve ben o şartlara uygun değilim nasil olcak nasil bir süreç bilmiyorum 😔
Aşağı yukari ayni ilaclar oluyor çok fazla seçenek yok. Rapor sartlarini tasimiyorsan ilac indiriminden faydalanamiycaksin onun disinda surec ayni. İlaclar pahali ama kişiden kisiye değişiyor ne kadar tutacağı bazi kisilere yuksek doz ilac başlanıyor buda daha çok ilac demek dolayisiyla fiyatta artiyor bazilarinada düşük doz başlanıyor buda az ilac düşük fiyat demek.

Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu'nun 14.10.2017 tarih ve 61762938 sayılı kararı gereği ilaç satışı yasaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X