Elimdeki bu parayi nasil degerlendirmeliyim?

Merhaba, hangi yatırım fonları acaba bilgi verebilir misiniz? Hiç bilgim yok dediğiniz yerden baktım 3 tane fon çıktı ziraat Halkbank diye onlar mı acaba fon kodu var mı?

Merhaba, hangi yatırım fonları acaba bilgi verebilir misiniz? Hiç bilgim yok dediğiniz yerden baktım 3 tane fon çıktı ziraat Halkbank diye onlar mı acaba fon kodu var mı?
Ben iş Bankası kullanıyorum adı kira sertifikaları katılım fonu kodu bankaya göre değişiyor.Aynı fon ziraatte de var tanıdıklarım ordan almış ziraat bankasında yatırım hesabı şubeden açmak gerekiyor.İş bankasında online işlemlerden açılıyordu ben öyle tercih ettim.

Peki altin bilezik alsam zarar eder miyim? Mega ve az da olsa işlemeli olanlardan. Annem hep bileziğe özenir.hem özenci çıksın hem de hac parasını kendi üstünde olur. Böyle mi degerlendirsem

Borsa ile ilgili bilginiz olmadigi icin.
Hkh yatırım fonu var. Faiz hassasiyeti olanlar için.
Ben olsam bu fonu ve altin alirdim

Altın yad
Birazını altın birazını dolar yapın hacca ümreye dolarla gidiliyor diye biliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…