elinizde imkan olsa ingilterede yaşarmıydınız?

elinizde imkan olsa ingilterede yaşarmısınız

• Ankete Katılan
    9

sashauk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2017
16
6
40
arkadaşlar merhaba. ben bi ingilizle evliydim sonra anlaşamadık ondan ayrıldım boşandım 2 yıllık bi evlilikti. 5 ay önce türkiyeye döndüm . fakat ingilterede oturma iznim var. oraya dönsemmi dönmesemmi kararsızım. türkiyede iş bulmak çok zor. yaşım 35 kolay kolay iş bulunmuo fazla çevremde yok özel sektör suyunu sıkıo devlete zaten giremem. verdikleri maaşda komedi..eş bulsam diyorum oda muallak. bi çocukla konuşuyorum bu ara evlenirsen çalışmassın diyor fakat erke eline de bakmak istemiyorum. yabancı dilim var üni mezunuyum . bide türkiyedeki yaşam şartları belli. kaos bombalar terör kadın cinayetleri.. kararsız kalıyorum. ingiltereye dönsem ordada yalnızım hiç akraba yok tek başına mücadele vercem. siz olsanız napardınız? türkiyede yaşamaya devammı ederdiniz yoksa ingiltereye mi dönerdiniz? orda her yaşta iş bulunuo devlet bedava kiranı ödüyo işin yoksa haftada 300 lira madddestek de verio ancak karnını doyuruyosun. burda ailemle yaşıyorum. ne yapcam şaştım kaldım ilerde pişman olmak da istemyorum

Kesinlikle kacardim ingiltere veya orta doğuda konumlanmayan bir baska ülkeye. Sureklilik korkutucu ama denemeye deger mi? Kesinlikle!

Meslegimi icra edebileceksem neden olmasin? Sizin icin de bu mumkun gorunuyor anladigim kadariyla. Olabildigince kalin kendinizi mumkun mertebe yetistirin, olur da bir gun Türkiye'ye donmek durumunda kalirsaniz orada yasamis olmanizi avantaja cevirip, aranan insan olun derim.

arkadaşlar merhaba. ben bi ingilizle evliydim sonra anlaşamadık ondan ayrıldım boşandım 2 yıllık bi evlilikti. 5 ay önce türkiyeye döndüm . fakat ingilterede oturma iznim var. oraya dönsemmi dönmesemmi kararsızım. türkiyede iş bulmak çok zor. yaşım 35 kolay kolay iş bulunmuo fazla çevremde yok özel sektör suyunu sıkıo devlete zaten giremem. verdikleri maaşda komedi..eş bulsam diyorum oda muallak. bi çocukla konuşuyorum bu ara evlenirsen çalışmassın diyor fakat erke eline de bakmak istemiyorum. yabancı dilim var üni mezunuyum . bide türkiyedeki yaşam şartları belli. kaos bombalar terör kadın cinayetleri.. kararsız kalıyorum. ingiltereye dönsem ordada yalnızım hiç akraba yok tek başına mücadele vercem. siz olsanız napardınız? türkiyede yaşamaya devammı ederdiniz yoksa ingiltereye mi dönerdiniz? orda her yaşta iş bulunuo devlet bedava kiranı ödüyo işin yoksa haftada 300 lira madddestek de verio ancak karnını doyuruyosun. burda ailemle yaşıyorum. ne yapcam şaştım kaldım ilerde pişman olmak da istemyorum
zaten cevabı kendin vermişsin. İngilterede yaşa tabi ayrıca öyle çalışamazsın diyen adamlada hiçbirşey olmaz. çok kızıyorum öyle adamlara. sanki hiç ölmiycekmiş gibi konuşuyorlar adam bir ölse ortada kalırsın hah birde çocuk varsa yandın ki ne yandın.

Kiraya kadar odeniyorsa hic durma derim ben :) ne güzel sehirmis o öyle. Hem alismissinizdir da.zor olmaz sizin için. Zamanla arkadasta edinebilirsiniz.

İngiltere her yönü ile sana daha uygun gözüküyor canım

X