ElKızı

Jou

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
25 Ağustos 2019
57.283
102.454
30
Elkızının hikayesi ne ? çok ilginç konusu var dizinin
acaba izleyecekler olan varmı aramızda yakında FOX'ta
ben çok merak ettim doğrusu izleyeceğim bunuda elbet

EL KIZI KONUSU

Muğla'da çekimleri devam eden dizi, çocuk yaşta öksüz kalan Ezo isimli genç bir kızın, annesinin kaderini yaşamasını ve intikamını konu alıyor. Ünlü oyuncu Fikret Kuşkan ise dizide Ezo'nun babası Resul karakterini canlandıracak.

EL KIZI KADROSU

Ezo'nun acı dolu hayat hikayesini ekranlara taşımaya hazırlanan dizide; Sevda Erginci, Fikret Kuşkan, Perihan Savaş, İsmail Ege Şaşmaz, Münir Can Cindoruk, Sedef Avcı, Toprak Sağlam, Fırat Doğruloğlu, Çağla Şimşek, Sinan Arslan, Pelinsu Çileli ve Macit Koper gibi başarılı isimler rol alıyor.

Son düzenleme:
ilk tanıtımı çok değişik geldi bana

Aaaa dizi erken başlamış 4 kasımdı değiştimiki şimdi fox ta gördümm
Izleyen varmı aramızda

Ne kadar klise de gözükse izleticek sanırım takip ediuorim şimdilik

Reactions: Jou
Izleyeceğimm bigün mutlaka normalde kaçırmam ama bu ara kv bizde istediğimi izleyemiyorum mağlum buyüzden
En iyi ben anlarım seni ben 5 senedir büyüklerle yaşıyorum kaynana da değil ama büyüklerle yaşıyorum

En iyi ben anlarım seni ben 5 senedir büyüklerle yaşıyorum kaynana da değil ama büyüklerle yaşıyorum
Normalde 1 senedir geldiği yok hamileliğimden kaynaklı düşük vardı bana bakmaya gelmişti çok şükür herşey düzene girdi buhaftasonu eşim getiricek evine evine aramizda 2 saat var zaten buyüzden çok nadir gelir gelmezde hiç mesela nekadar uzak mesafe okadar iyi gerçekten

Evet evet ama kaynanadan kaynanaya degisir gözün aydın canım sağlıkla gelsin inşallah

Izledinizmi kızlarr dünkü yeni bölümü beni ağlattı hepten bide sevgilisiyle yakalandı çocuj
Evet. Çok güzeldi oh dedim içimin yağları eridi
Özellikle asli ve ezo karsilasmasina cok güldüm çok güzeldi
Umarım Harun yine siyirmaz yalanla Ali hakediyor ezoyu çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…