Ella aldım kanda gebelik testi yaptırdım hamile miyim ?

arzukyy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2021
10
1
23
Merhaba reglimden 1 veya 2 gün sonraydı sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadım vajinaya girme asla olmadı ama bulaşma olacağından zevk suyundan vs şüphelendik ertesi gün ella kullandım ve 20 gün sonra kanda gebelik testi yaptırdım ama 0,0 çıktı fakat hala regl olmadım normalde de düzensizdi reglim ama bu sefer çok korktum olmaz diyen kadar olur diyen de var bir sürü bilgi kalabalığıyla doldu kafam ella da ağır geldi vücuduma ve psikolojik olarak da hem hapın etkisi hem yaşadığım korku anlamıyorum gerçekten psikolojim alt üst oldu sürekli olabileceğini düşünüp nasıl kürtaj yaptıracağımı düşünüyorum

Son düzenleme:
Hapın yan etkisi bu bir daha içme gecikme yapar veya pihtili gelebilir bu zaten recetesinde yazıyor açıp okursan görebilirsin hormonlarını mahvettigin için bir kaç ay daha bu şekilde gecikmeler olabilir zaten sen stres yaptıkça da geçilecektir kesinlikle hamile değilsin sürtünme ile de hamile kalmazsın stres yapmayi bırak bence bir daha da bu şekilde riske atma kendini

Keşke hamile kalmak sürtünme ile olacak kadar kolay birşey olsaydı yahuuu 🤷‍♀️ Kanda 0 çıkmış zaten hamile olmanız imkansız
Bu kadar korkuyorsanız da riskli şeyler yapmayın bence yaşınız da daha çok küçük...

Merhaba reglimden 1 veya 2 gün sonraydı sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadım vajinaya girme asla olmadı ama bulaşma olacağından zevk suyundan vs şüphelendik ertesi gün ella kullandım ve 20 gün sonra kanda gebelik testi yaptırdım ama 0,0 çıktı fakat hala regl olmadım normalde de düzensizdi reglim ama bu sefer çok korktum olmaz diyen kadar olur diyen de var danışabileceğim kimse yok bir sürü bilgi kalabalığıyla doldu kafam ella da ağır geldi vücuduma da psikolojik olarak da hem hapın etkisi hem yaşadığım korku üstelik yaşım henüz 19 nasıl oldu bu inanın anlamıyorum gerçekten psikolojim alt üst oldu sürekli olabileceğini düşünüp nasıl kürtaj yaptıracağımı düşünüyorum kimseyle paylaşamıyorum bunu lütfen yardımcı olur musunuz?
Kaç gün oldu gecikeli

Kaç gün oldu gecikeli
Normalde de düzensiz olduğu için anlayamıyorum ama 19 ekimde regl olmuştum 26-27 ekim de bitti kasım ayı boyunca olmadım şuan hala olmuyorum normalde de 2 ay olmadığım oluyordu bu yüzden emin olamıyorum kanda gebelik testini ilişkiden 20 gün sonra yaptırmak doğru mudur acaba

Keşke hamile kalmak sürtünme ile olacak kadar kolay birşey olsaydı yahuuu 🤷‍♀️ Kanda 0 çıkmış zaten hamile olmanız imkansız
Bu kadar korkuyorsanız da riskli şeyler yapmayın bence yaşınız da daha çok küçük...
Teşekkür ederim cevap için. Sürtünmeyle tabiki olmaz fakat bulaşmadan dolayı şüphelendim yani internette çok fazla bilgi kalabalığı olduğundan. Ve kanda gebelik testi ilişkiden 20 gün sonra yapmak uygun mudur kimi doktora yazdım uygun dedi fakat bazıları adet gecikmesinden sonra dedi testim yanlış mıdır?

Hapın yan etkisi bu bir daha içme gecikme yapar veya pihtili gelebilir bu zaten recetesinde yazıyor açıp okursan görebilirsin hormonlarını mahvettigin için bir kaç ay daha bu şekilde gecikmeler olabilir zaten sen stres yaptıkça da geçilecektir kesinlikle hamile değilsin sürtünme ile de hamile kalmazsın stres yapmayi bırak bence bir daha da bu şekilde riske atma kendini
Çok teşekkür ederim cevabınız için. İlişkiden 20 gün sonra yapılan kan testi doğrudur değil mi? Sürtünmeyle tabiki olmaz fakat vajinaya bulaşmadan şüphelendiğimden dolayı böyle oldu. Stres yapmamak elimde olmuyor tam evet yok desem sonrasında içime bir ukte düşüyor zehir oldu bana gerçekten.

Normalde de düzensiz olduğu için anlayamıyorum ama 19 ekimde regl olmuştum 26-27 ekim de bitti kasım ayı boyunca olmadım şuan hala olmuyorum normalde de 2 ay olmadığım oluyordu bu yüzden emin olamıyorum kanda gebelik testini ilişkiden 20 gün sonra yaptırmak doğru mudur acaba
Hım peki doktora göründün mu hiç geç olması bakımından

Anladım bence hamile değilsin ama kanda da çıkar bence varsa ilişkiden sonra 10 gün sonra çıkar diye biliyorum kand

Merhaba reglimden 1 veya 2 gün sonraydı sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadım vajinaya girme asla olmadı ama bulaşma olacağından zevk suyundan vs şüphelendik ertesi gün ella kullandım ve 20 gün sonra kanda gebelik testi yaptırdım ama 0,0 çıktı fakat hala regl olmadım normalde de düzensizdi reglim ama bu sefer çok korktum olmaz diyen kadar olur diyen de var danışabileceğim kimse yok bir sürü bilgi kalabalığıyla doldu kafam ella da ağır geldi vücuduma da psikolojik olarak da hem hapın etkisi hem yaşadığım korku üstelik yaşım henüz 19 nasıl oldu bu inanın anlamıyorum gerçekten psikolojim alt üst oldu sürekli olabileceğini düşünüp nasıl kürtaj yaptıracağımı düşünüyorum kimseyle paylaşamıyorum bunu lütfen yardımcı olur musunuz?
İlişkiden 20 gün sonra yapılan kanda gebelik testi doğru sonuç verir mi ve ara kanama olmaması normal mi?

Çok teşekkür ederim cevabınız için. İlişkiden 20 gün sonra yapılan kan testi doğrudur değil mi? Sürtünmeyle tabiki olmaz fakat vajinaya bulaşmadan şüphelendiğimden dolayı böyle oldu. Stres yapmamak elimde olmuyor tam evet yok desem sonrasında içime bir ukte düşüyor zehir oldu bana gerçekten.
Olsa zaten çıkardı dediğim gibi içinde ki kağıtta da yazar bu yan etkisidir hapın diğer aylarda da olabilir çünkü hormonları bozan bir ilaç bu

Iliskiden 20 gun sonra sonucunuz sifir çikmiş. Zaten iliski de olmamiş hamile degilsin. Cinsellikden once acaba vucudum nasil çalisiyor diye bi araşdirma yapjn. Çunki hergun binlerce yavrucak dunyadan nasibini almadan hayatdan kopariliyor. Araşdirin. Korunun. Gobegin uzerine dusen spermden hamile kalirmiyim diye korkacak kadar bilmiyorsan bu işleri o zaman da girme bu işlere . tavsiyedir

Merhaba reglimden 1 veya 2 gün sonraydı sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadım vajinaya girme asla olmadı ama bulaşma olacağından zevk suyundan vs şüphelendik ertesi gün ella kullandım ve 20 gün sonra kanda gebelik testi yaptırdım ama 0,0 çıktı fakat hala regl olmadım normalde de düzensizdi reglim ama bu sefer çok korktum olmaz diyen kadar olur diyen de var danışabileceğim kimse yok bir sürü bilgi kalabalığıyla doldu kafam ella da ağır geldi vücuduma da psikolojik olarak da hem hapın etkisi hem yaşadığım korku üstelik yaşım henüz 19 nasıl oldu bu inanın anlamıyorum gerçekten psikolojim alt üst oldu sürekli olabileceğini düşünüp nasıl kürtaj yaptıracağımı düşünüyorum kimseyle paylaşamıyorum bunu lütfen

Hamile kalmak için illa içeri boşalmak gerekmez .Eğer senin yumurtlama gününse ve vajinaya sperm ve zevk suyu geldiyse hamile kalma ihtimalin var.evet düşük bir ihtimal ama sperm hareketli ve vajinaya bulaştığında içeri girmesi çok kolay . Şanslı spermse malesef yumurtayla karşılaşıp döllenir. Bende tam böyle hamile kaldım ve haberim bile yoktu . Hatta içim öyle rahattı ki ne hamilesi boşalma olmadi diyordum adet günüm geldi geçti stresten vs. Sandım ama 11 haftalık hamile olduğumu öğrendim. Çok tuhaf gelmişti ebeyle konuştuk ve illa boşalma olmasına gerek yok sperm dışarda bile yaklaşık 30 dk yaşayabilir ve vajinaya değdiğinde hamile kalma ihtimalin olabilir. Bu ilk serüvendi. Ikincisi ise ella ile korundum .ya yumurtlama zamanım değildi yada ilaç gerçekten ise yaradı ama bu seferde boşalma olmamıştı ama ilaçtan sonra adet gecikmesi gibi bir durum asla yaşamadım. Test kiti alip evde mutlaka yap . Isini sansa asla birakma .gecmis olsun

Canim bende yumurtlama günümde böyle hamile kaldım 🤗gerçekten allahın bir mucizesi olmaz diye bisey yok . Raabbim isteyen herkese nasip etsin .çok garip gelmişti bana da ama araştırdıkça öğrendim. Ihtimal çok düşük ama oluyor

gokcen hocamızida dinleyin bence

X