Ella ertesi gün hapı ilişkiden sonra 2 saat içinde kullandım yine de hamile kalır mıyım?

Zeynep gul

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2022
21
-2
21
Geçen ay 3ü gibi adet oldum bu ay 15inde ilişkiye girdim prezervatif yırtıldı 3.postaydı içime boşalp boşalmadığını bilmiyoruz. Ama geri Bi sperm akışı çıkışı olmadı benden. ilişkiden 2 saat sonra ella içtim o gün bir sorun yoktu birgğn sonra kanamam oldu kırmızı ve biraz pıhtılı kanama oldu 24 saat sürdü sonra akşama kesildi kahverengi lekelenmeye dönüp kesldi. Ella ertesi gün hapı böyle kanama yapar mı. Benim hamile kalma ihtimalim var mı çok stresliyim yha lütfen bilen biri açıklasın çok çok stres altında hissediyorum.

Ya ellaa rağmen hamile kalabilir miyim yani
Dünyada her şey olur. Ella dahil, kondom dahil,spiral dahil hiçbir yöntem yüzde yüz koruma sağlamıyor. Vazektomi yaptıran adamların çocuğu oluyor,haberlere çıkıyor... Dünyada her şey olur.
Ama bence boşuna kuruntu yapma. Gayet erken kullanmışsin hapı.
Ayrıca adetten 15 gün sonrası benim bildiğim yumurtlamanin sonuna denk geliyor,çok verimli zamanlar degil. Kaldı ki insanlar ha deyince çocuk sahibi olamıyor filmlerdeki gibi.
O yüzden sabırla bekle.

Dünyada her şey olur. Ella dahil, kondom dahil,spiral dahil hiçbir yöntem yüzde yüz koruma sağlamıyor. Vazektomi yaptıran adamların çocuğu oluyor,haberlere çıkıyor... Dünyada her şey olur.
Ama bence boşuna kuruntu yapma. Gayet erken kullanmışsin hapı.
Ayrıca adetten 15 gün sonrası benim bildiğim yumurtlamanin sonuna denk geliyor,çok verimli zamanlar degil. Kaldı ki insanlar ha deyince çocuk sahibi olamıyor filmlerdeki gibi.
O yüzden sabırla bekle.
Anladım inşallah kalmam yinede teşekkür ederim

Ella kullaniyorsun illaki kanaman olcak hormonlarin alt ust oluyor en yaygin yan etkisi zaten kanama ( regl ) duzensizligi su haplari kullanmayin gercekten kendinize yazik ediyorsunuz baska sekilde korunun

Çok haklısın ama sence hamile kalır mıyım bu şartlarda yani tahmince
Hayir fazla hormondan ara adet kanaman olmus 2 saat icinde içmissin sonucta hapi gerci ben nekdar hayir desemde sen reglin gelene kadar kendi kendine bu soruyu surekli sorcaksin

Hayir fazla hormondan ara adet kanaman olmus 2 saat icinde içmissin sonucta hapi gerci ben nekdar hayir desemde sen reglin gelene kadar kendi kendine bu soruyu surekli sorcaksin
Evet çok gerginim açıkçası sizce böyle bir risk olmaması bir tık rahatlattı beni göğüslerimde de dolgunluk hissedince aslında normal adette de öyle oluyor ama o bile beni panikletti

Evet çok gerginim açıkçası sizce böyle bir risk olmaması bir tık rahatlattı beni göğüslerimde de dolgunluk hissedince aslında normal adette de öyle oluyor ama o bile beni panikletti
Bukdar kisa surede belirti olmaz

Çook çok teşekkür ederim idrarda gebelik testi ne zaman yapabilirim doğru sonuç için

Çook çok teşekkür ederim idrarda gebelik testi ne zaman yapabilirim doğru sonuç için
Reglin geciktikten 1 hafta sonra yap ama bence gerek yok sen bukadar takarsan bide ella ictin reglin zaten gecikir

regl olmanız gereken gunden sonra yapın testi ama negatif çıkar zaten kanama olmuş bundan sonra çocuğun olma şansı sadece mucize olur.

X