Ella hap sonrası kanama nedir

SummerDay

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2024
30
1
19
1 Şubat günü korunmasız ilişkiye girdim ve geri çekilme yöntemi ile partnerim boşaldı, ancak içime de az da olsa sperm gelmiş olabilir tam emin olamadık o yüzden 40 saat sonra Ella hapı kullandım. Hapı aldıktan 1,5 gün sonra kanamam oldu ve hala devam ediyor. Regl gibi sancılı bi kanamam var Regl da olabilir olmayadabilir sizlere sormak istedim.
Haptan sonraki kanama Regl mıdır değil midir ve haptan sonraki kanama iyi bir şey midir. Son olarakta cinsel ilişkiden 13 gün sonra idrarda gebelik testi kesin doğru yanıt verir mi lütfen cevaplar mısınız bilgisi olanlar…

Adetiniz geçmişse o dönem zaten yumurtlama döneminiz değildir, adeti getirmiştir, hormonları değiştiriyor hap biraz, kanama olduysa sorun yok
Evet dediğim gibi ilişkiye girdiğim gün adetim zaten gecikmişti olmam gerekiyordu ancak ilişkiye girdim ilişkiden sonra hapı aldım. Hapın daha da geçiktireceğini düşündüm ancak hapı aldıktan 1,5 gün sonra kanama başladı umarım regldir çok korkuyorum hamileyimdir diye

Yapabilirsin test tabi ama değilsindir yumurtlama dönemi yakalamak lazım hamilelik için, o da adetten sonra 15. Günlere denk geliyor, adetten 1 gün önce hamile kalmak neredeyse mucize

X