Aile Planlaması Ella kullananlar hamile kalanlar yardım edebilirmi

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Jessiewinston

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2017
109
82
28
Merhaba hanımlar en son ki yazımın üstünden bi kaç yıl geçmiş 1 buçuk yaşında oğlum var tekrar buraya yazmak çok güzel sizleri bilgilerinizi çok özledim ve fazla uzatmadan bişey sormak istiyorum. İlişkiden 36 sonra elle içmek zorunda kaldım. Tamda yumurtlama gününden bi iki gün sonra oldu ilişki. Elle içipte hamile kalanları okudum şaşırdım güvenilir değil diyorlar. Aslında istemediğimden değilde oğlum daha emiyor küçük. İlacı içtim ama bi yanım istiyor bi yanım istemiyor. ama olursa da çok mutlu olurum eşim şuan iş pandemi sıkıntılarından dolayı istemiyor. Sizce olma olasığı nedir yumurtalama gününden 1 2 gün sonra ve 36 saat sonra ella?? adetim 2 gün geçti bu arada

Olma olasiligin cok dusuk canim. Evet var ama hic bir dogumkontrol yontemi yuzde yuz korumuyor zatn. O kalanlar da yuzdeligin cok az kismi. Ben ne zaman içsem kalmadım mesela. Adet gecikmesi de elladan kaynaklidir muhtemelen

Bende 2 3 kere kullanmıştım hamile kalmadım şimdi postlarda okuyunca işte şaşırdım bide adet geçince insan düşünmüyor değil doğrusu

Merhaba hanımlar en son ki yazımın üstünden bi kaç yıl geçmiş 1 buçuk yaşında oğlum var tekrar buraya yazmak çok güzel sizleri bilgilerinizi çok özledim ve fazla uzatmadan bişey sormak istiyorum. İlişkiden 36 sonra elle içmek zorunda kaldım. Tamda yumurtlama gününden bi iki gün sonra oldu ilişki. Elle içipte hamile kalanları okudum şaşırdım güvenilir değil diyorlar. Aslında istemediğimden değilde oğlum daha emiyor küçük. İlacı içtim ama bi yanım istiyor bi yanım istemiyor. ama olursa da çok mutlu olurum eşim şuan iş pandemi sıkıntılarından dolayı istemiyor. Sizce olma olasığı nedir yumurtalama gününden 1 2 gün sonra ve 36 saat sonra ella?? adetim 2 gün geçti bu arada
Jinekoloğumun dediğini aynen aktarıyorum: Ertesi gün hapı hiçbir işe yaramaz. Acı da olsa tecrübe ettim 🙄 Muhtemelen gebesiniz. Hayırlı olsun ❣️

Jinekoloğumun dediğini aynen aktarıyorum: Ertesi gün hapı hiçbir işe yaramaz. Acı da olsa tecrübe ettim 🙄 Muhtemelen gebesiniz. Hayırlı olsun ❣
Ne kadar kısa sürede alırsan korumacılığı o kadar etkili oluyor. Benim jinekoloğum da ilişti üzerinden 12 saat geçmeden hemen kullan demişti. Kullandm ve hamilelk olmadı..

Kızlar benimde dün akşam adetim bitti. Ve sonrasında ilişkinin başında çok kısa bir süre korunmadik. Boşalma falan olmadı kesinlikle. Benim isteğimle bir süre böyle gerçekleşti. Normalde çok düzensiz bir adetim var ve pcosluyum zaten. Ama ne biliyim korktum gebe kalır mıyım diye. Eşimle sabah eczaneye gittik ertesi gün hapı almaya ama.kapaliydi akşam gidelim tekrar dedik. Sizce almama gerek var mı? Çok korkuyorum ama hemde.zaten hamile kalma.olasiligim düşük diyorum başka kistlerimde var çünkü. Bilen doktor arkadaşlar falan varsa yardımcı olabilir mi? Gereksiz yere hap almak istemiyorum.

yumurta omru 1 gun:) orda spermle karsılasması gerekır 24 saat ıcınde emınsen yumurtlamadan sonra ılıskı olduguna zaten olasılık dusuyor. eger takvıme uyup ona gore yorduysan şöyle dıyım: yumurtlamaan henuz baslamamısken ılacı ıcmıs olsan yumurtlama ılerı tarıhe sarar bı kac gun adet gecıkmesı yapar yok değilse ve hersey kısmet meselesı tabı hamıle kaldıysan testte cıkmama olasılıgı cooook dusuk :)

Bende el
Olma olasiligin cok dusuk canim. Evet var ama hic bir dogumkontrol yontemi yuzde yuz korumuyor zatn. O kalanlar da yuzdeligin cok az kismi. Ben ne zaman içsem kalmadım mesela. Adet gecikmesi de elladan kaynaklidir muhtemelen
ella kullandım 13 gün gecikti gebelik olmasından korkuyorum :/

Adet oldunuzmu yaben 19 eylulde adet oldum 1 ekimde erkek arkadasimla surtunme yoluyla iliski yasadim uzerimizde hic bise yoktu gogsume bosaldi silmedi ama penisini sonra biz yine surtunduk bi bes dakka filan daha sonrasinda 1 saat sonra ella hap kullandim 19 ekiim adet gunum ama adet olamiyorum siskinlik var ve adet olcakmisim gibi agrilarim varkorkuyorum hamile olmaktan yardimcii olablirmisiniz

Ben ilişkiden 1 gün sonra içtim ilacı bir kez korunmasız ilişki yaşadık ne olur ne olmaz diye. Şuan hamileyim yumurtlama günüme de vardı nasıl oldu hiç bir fikrim yok 🙄

Ben ilişkiden 1 gün sonra içtim ilacı bir kez korunmasız ilişki yaşadık ne olur ne olmaz diye. Şuan hamileyim yumurtlama günüme de vardı nasıl oldu hiç bir fikrim yok 🙄
Bnde baska bi marka ertesi gün hapi kullandim bnmde yumurtlama gününe cok var. Ertesi gün hapi yunurtlamayi geciktirmiyor mu ya insallh işe yarar

X