Ella kullandım

remover

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2021
52
8
Merhaba adetten 1 gün sonrasında sevgilimle sürtünme yoluyla kıyafetsiz ilişki yaşandı içime boşalma olayı olmadı ama zevk suyu olup olmadığından emin değiliz ilişkiden 2 3 saat sonra ella hapı kullandım. Acaba herhangi bi gebelik riski olabilir mi ?

cevizli tarcinli kek

Canimm çocuklarım💓💓
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2021
1.074
6.065
22
Bunu sormak için mi kayit oldun

Black93

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla..
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2020
4.188
5.573
Merhaba adetten 1 gün sonrasında sevgilimle sürtünme yoluyla kıyafetsiz ilişki yaşandı içime boşalma olayı olmadı ama zevk suyu olup olmadığından emin değiliz ilişkiden 2 3 saat sonra ella hapı kullandım. Acaba herhangi bi gebelik riski olabilir mi ?
Mümkün değil..

remover

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2021
52
8
Evet çünkü ikimizde endişeleniyoruz.

tugcekb

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2018
4.945
7.493
30
Bisey olmaz bence

Passifloraetkisi

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2021
997
1.287
Ella ne biri beni aydınlatabilir mi 😂

birkizinuzuntusu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2021
55
28
31
Haptan 1 hafta sonra kanama yaşadın mı canım bir kaç gün süren? Bende senin durumundayım

soGuk nevale

hemoglobin
Üyelik İptali
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2021
854
907
32
Evet öyle ama spermlerin hareket özelliği olduğu için biraz tedirgin oldum
bazen spermlere boyyle yol gostermek gerekıyor. surtunme bıraz bahtsızlık falan olur. olcaa varmıs dersınız:)) ımkansız degıl ama yuzde 1 olsa yuzde 80 hamıle kalma ıhtımalıyle 2 yılda hamıle kaldım ılk... sen dusun.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-01-2022

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 81 gün kaldı.

Her geçen gün bebeğinizi doğuma daha da yaklaştırıyor ve bebeğinizin doğum öncesi gelişiminin tamamlanmasının sonuna getiriyor. Her geçen gün bebeğiniz rahminiz dışında yaşama becerisini geliştiriyor. Rahminiz hamile kalmadan önce yaklaşık 56 gr iken hamileliğinizin sonunda yaklaşık 986 gr. olacak. Bebeğiniz vücut yağı toplayıp depoluyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın