Ella Regle Hamilelik

byadmin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2023
11
-1
27
Merhaba 31 ekimde korumasız ilişki yaşadım 20. Saatte ella içtim 12 Kasım da yani dün regl olmam gerekiyordu uygulamalar öyle diyor ama olmadım semptomlarım ise çok hafif bacak ağrısı var Hamilemiyim?

En son 16 ekimde adet olmuşum

Merhaba 31 ekimde korumasız ilişki yaşadım 20. Saatte ella içtim 12 Kasım da yani dün regl olmam gerekiyordu uygulamalar öyle diyor ama olmadım semptomlarım ise çok hafif bacak ağrısı var Hamilemiyim?

Bende Ella içtim ve bir kaç gündür bel bacak ağrım var dün kan testi yaptırdım 0.100 çıktı yinede hep içimde kuşku var istersen sende test yap benim daha reglime var ve hep huzursuzum

Bende Ella içtim ve bir kaç gündür bel bacak ağrım var dün kan testi yaptırdım 0.100 çıktı yinede hep içimde kuşku var istersen sende test yap benim daha reglime var ve hep huzursuzum
Yarın özel laboratuvarda kan tahlili vereceğim dua edin benim sonuçumda inşallah sizin ki gibi çıkar benimde bacaklarım çok ağrıyor

Ella adet düzensizliği yapar. Ella sonrası gebe kalma çok çok zor. Düzensizlikten gecikme olur. Içinizi ferah tutun.

ben ella degil ama ertes 72 kullandım hemen hemen etkileri aynı diyorlar 15 gün kadar regl olmamıştım sonra oldum yavas yavas sonra düzene girdi bir süre karın sisligi de yaptı

Ella yapiyor ama test yapip icinizi rahat tutun skntili bi hap. Benm 2 gun gecikme yasatti. Ama test yaptm stresim.bitmisdi stres olunca o gecikme cogalabilir bilginiz olsun.

Ben 12 kasimda regl oldum 16sinde reglm bitti. 18inde beraberlik oldu ve 12 saat icinde ella kullandım. Ve kullandığım günden beri kasik ağrım, kasıkta batma, karinda sertlik, mide bulantısı yaşıyorum. Üzerinden 5 gün geçti ilaç alali. Sanırım yumurtlama dönemi erken oldu. Acaba yumurtlama mi yoksa ilaçtan mi bilemiyorum ve adetime 2 hafta var sizde durumlar nedir yardımcı olur musunuz

Iliskiden 22 gün sonra beta hcgye baktırdım 0.2 çıktı
Adetim 1 hafta gecikti hala olmadım olur muyum
Betanın yükselme ihtimali var mı

X