Elleacnelle kilo aldırırmı?

Esmermelek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2022
71
17
27
Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var bir süredir kilo almamak istiyorum ve başaramiyorum doktora gittim ve hiç bir sıkıntı olmadığını söyledi bende kadın doğum uzmanına bana kilo aldırabilecek bir doğum kontrol ilacı verin dedim ve bunu kullanmamı söyledi gerçekten artık çok sıkıldım zayıf olmaktan kullanan varmı arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var bir süredir kilo almamak istiyorum ve başaramiyorum doktora gittim ve hiç bir sıkıntı olmadığını söyledi bende kadın doğum uzmanına bana kilo aldırabilecek bir doğum kontrol ilacı verin dedim ve bunu kullanmamı söyledi gerçekten artık çok sıkıldım zayıf olmaktan kullanan varmı arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim
Bu arada kilo alamak istiyorum yazacaktım da yanlış oldu kilo almamak diye yazmışım kusura bakmayın😋

Slm.bende sizin gibiydim.iştahim yoktu kilo kaybim oluyodu.eşimin arkaşlari iraktan bi ilac getirdi.harika birsey.yiyorum ve kilo aliyorum.15 gunde 4 kilo😊istersen yardimci olurum

Ben de yan etkisi kilo almak alan bir doğum kontrol hapı kullanmıştım, amacım kilo almak değildi ama bu yan etki de hoşuma gitmişti yani xjxjx ama hiç kilo almadım, ilaçla kilo almak çok etkili olmuyor. Bir senedir düzenli besleniyorum (aslında düzenliden de fazla besleniyorum), hayatımda stres verici çok bir şey kalmadı ve kendimle ilgileniyorum ve kilo alabildim. Yiyorum yiyorum kilo almıyorum diyordum ama yemiyormuşum.

X