ELMIRON SİSTİT

sadeceahu

Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2023
29
11
27
Evliliğimin başından beri sistit problemi yaşıyorum. Üroloji doktoru bana elmiron diye bir ilaç yazmış. İlacı biraz araştırdığımda görme kaybı yaptığına dair bulgulara rastladım. Yan etkilerini okuduğumda görme kaybı bulunuyor. Ayrıca karaciğer enzimlerini yükseltebilir yazıyor. Bir çok yan etkisi var. Raporlu bir ilaç. Aranızda kullanıp faydasını gören oldu mu? Ben bu ilaçtan korktum ve kullanıp kullanmama konusunda kararsız kaldım baya da pahalı. Bilgi verebilecek kullanan birisi var mı acaba?

Evliliğimin başından beri sistit problemi yaşıyorum. Üroloji doktoru bana elmiron diye bir ilaç yazmış. İlacı biraz araştırdığımda görme kaybı yaptığına dair bulgulara rastladım. Yan etkilerini okuduğumda görme kaybı bulunuyor. Ayrıca karaciğer enzimlerini yükseltebilir yazıyor. Bir çok yan etkisi var. Raporlu bir ilaç. Aranızda kullanıp faydasını gören oldu mu? Ben bu ilaçtan korktum ve kullanıp kullanmama konusunda kararsız kaldım baya da pahalı. Bilgi verebilecek kullanan birisi var mı acaba?
Bende yıllarca yaşadım ama artık bitti ve uyguladığım beslenme ve bazı takviyeler sayesinde.

Gidiyorum. Cinsel perhiz uyguluyorum. Asitli baharatlı narenciye tarzı yemiyorum. Kahve çay tüketimim yok. Ama rahatsızlığım geçmiyor.
Her gün bir bardak kızılcık çayı, veya bir avuç kızılcık kurusu tüketmeyi deneseniz?

Bana da elmiron ilacı verdi bugün aldım ama yemeklerden önce mi yemeklerden sonra mı açmı dok mu kullanınız var mı nasıl kullanmalıyım bilen varsa yazsın 🤲

X