Eltim ve kayınvalide

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Diyorum ya en yakın zamanda benden beter olursunuz insallah. Kat kat fazlasını yasayip benden fazla cinnet geçirirsiniz dilerimde sizi evire cevire dövsünler ondan sonra.

Sizi şikayet ettim, eleştiriye gelmiyorsanız konu açmayın pohpoh kulübü değil burası. Sizde az değilsiniz. Bana birşey olmaz el üstünde tutuluyorum keyfim yerinde bana şiddet uygulayacak insan daha doğmadı yaa, iftiracı hanımefendi kapiş. Sana bol actionlar mayonez de ekle beddualarına. 🥱😘😆

Sizi şikayet ettim, eleştiriye gelmiyorsanız konu açmayın pohpoh kulübü değil burası. Sizde az değilsiniz. Bana birşey olmaz el üstünde tutuluyorum keyfim yerinde, iftiracı hanımefendi kapiş. Sana bol actionlar mayonez de ekle beddualarına. 🥱😘😆
Kes sesini. Sende onlardan birisin heralde by kadar kasindigina göre. Kasirlar insallah en yakin zamanda hadsiz.

Sizi şikayet ettim, eleştiriye gelmiyorsanız konu açmayın pohpoh kulübü değil burası. Sizde az değilsiniz. Bana birşey olmaz el üstünde tutuluyorum keyfim yerinde bana şiddet uygulayacak insan daha doğmadı yaa, iftiracı hanımefendi kapiş. Sana bol actionlar mayonez de ekle beddualarına. 🥱😘😆
Senin kocan arkanda durmuyor sanirim. Bana birsey olmaz demedim ben ama evet olmaz. Git kocana bulaş yallah

Artik ne mahallesi onlar düşünsün. Ne olcagi umrumda bile değil. Herkesin hayatına iyi insanlar diliyorum.
Konudaki kıskanç siz oluyorsunuz bence.
Eltiyi bu kadar mesele halien gelmesine izin veren de sizsiniz.
İnsanlara beddua etmeye de başlamışsiniz.
Satasirsaniz elti hakkınızdan gelir gibi duruyor.
Hakkınızda hayırlısı.

Şimdiden gelecek bedduaları size iade ediyorum. Edeni bulur zaten.

Kes sesini. Sende onlardan birisin heralde by kadar kasindigina göre. Kasirlar insallah en yakin zamanda hadsiz.

Ayy mağdur hanımefendi içinden nasıl biri çıktı hahah tekvando bilen biri olarak kaşıyacak olanları bekliyorum çene desen var. Hadi bakalım.😘😆😆

Ya evde pıs diye oturan kediler burada anonim tabi aslan kesiliyor şurda ki performansı orda gösterseler iş değişecek de işte. 😆🧿
Evet yapmadigim icin hatamin farkindayim. Neden ustume.geliyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X