Embiriyo kalitesi 4bc . lütfen yardım

Arkadaşlar yakında transferim var ve lucrin iğne kullandım. İlk adetle transfer olacağım 5. Gün 4bc kalitede 2 adet embiriyo transfer edecekler. Daha önce bu kaliteyle hamile kalan varmı ? Lütfen içimi ferahlatacak bir şey yazın 🙁
Kalitesi önemli tabiki ama genetiğinde bir sorun yoksa tutar tabiki, kaliteye takılmayın 5aa embriyo ama genetiği bozuk tutmaz 3bb embriyo genetiğinde sorun yoktur tutar kaliteye takılıp strese girmeyin lütfen

Kalitesi önemli tabiki ama genetiğinde bir sorun yoksa tutar tabiki, kaliteye takılmayın 5aa embriyo ama genetiği bozuk tutmaz 3bb embriyo genetiğinde sorun yoktur tutar kaliteye takılıp strese girmeyin lütfen
Pgt a pgt m Genetik taramalardan geçse de yine tutmama gibi durumu oluyor mu
aa bb bir de hblast

Arkadaşlar yakında transferim var ve lucrin iğne kullandım. İlk adetle transfer olacağım 5. Gün 4bc kalitede 2 adet embiriyo transfer edecekler. Daha önce bu kaliteyle hamile kalan varmı ? Lütfen içimi ferahlatacak bir şey yazın 🙁
Tüp bebek 2 kere denedim.
2. Denemede 5. Güne giden 6 yumurtam vardı.
Embriyolog’a kalitelerini sormuştum.
Biz o şekilde değerlendirmiyoruz değişti ki, hastanenin embriyologları süperdi 9 yumurtamın 6. sını 5. güne taşıdılar.
Kaliteye çok takılmayın burda nice üyeler var yumurtaları olgun çok kaliteli yumurta verip kac tane 5. Güne giden embriyoları oluyor ama genetik araştırma da hepsi sorunlu raporu ile gelip transfer dahi edilemiyor.

Canım merhaba benimde 2 adet 4cc embriyom var kısmetse bayramdan sonra transfer olacağım orta kalite 4cc denildi bana pek güven vermiyor ama gebelik oluşturabilecek embriyolar denildi düşük ama olabilir takdiri ilahi rabbim can verirse olur

2 kere transfer oldum ikisinde de böyle numaralandirilmis şekilde embriyo kalitesini söylemediler bende sormadım açıkçası sadece nasıllar iyilermi tutma ihtimali nedir diye sordum çünkü embriyologlar bence az çok biliyor bu olayı binlerce embriyo izliyorlar çünkü gelişimleri ve sonraki süreçte tutmaları ile alakalı bir raporlari vardır sanırım ancak tutma olayı sadece embriyo ile alakalı değil rahimde bu işte büyük yardımcı hepsi bir araya gelince rabbimde nasip ettiyse oluveriyor işte ben ilk transferde kalitesiz diye transfer edilen çünkü başka şansım yoktu 3 embriyom kalmıştı embriyom ile hamile kaldim inşallah sizde kalırsınız 🤲🤲

X