Embriyo genetik test yaptıranlar

sadece soruyorum

Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2021
89
51
34
Yavaş ilerleyen embriyo zorla 4. Güne geldi ama genetik teste gidecek, aranızda bu durumu yaşayıp genetiği iyi gelip hamile kalan var mı? Son 1 embriyomuz kaldı onun da ilerlemesi yavaş çok üzüldük

Merhabalar genetik test hiç belli olmuyor
Benim iyi kalitede 7 embriyom gitti hiç sağlıklı gelmedi
1 yıl sonra tekrar denedim orta kalite dediler çok moralim bozuldu ve sayı 5 e düştü ama 2 tane sağlıklı geldi çok şükür şimdi transfer hazırlığındayım
Hiç moralinizi bozmayın iyi düşünün iyi olsun inşallah 🙏

Yavaş ilerleyen embriyo zorla 4. Güne geldi ama genetik teste gidecek, aranızda bu durumu yaşayıp genetiği iyi gelip hamile kalan var mı? Son 1 embriyomuz kaldı onun da ilerlemesi yavaş çok üzüldük

Bence kendinizi üzmeyin.
Benimkiler hızlı ve güzel gelişti.
Hatta doktor pgtden bahsetti ama gerek yok dedi.
Ben 4 tanesini gönderdim yinede.
2si güzel geldi 2si transfer edilemez.
Pgtde en azından baştan iyimi kötü bilirsiniz.
Boşuna transfer etmekten iyidir.
İçinizi ferah tutun lütfen.
Birtane sağlam embriyo yetiyor💜

Merhabalar genetik test hiç belli olmuyor
Benim iyi kalitede 7 embriyom gitti hiç sağlıklı gelmedi
1 yıl sonra tekrar denedim orta kalite dediler çok moralim bozuldu ve sayı 5 e düştü ama 2 tane sağlıklı geldi çok şükür şimdi transfer hazırlığındayım
Hiç moralinizi bozmayın iyi düşünün iyi olsun inşallah 🙏
İyi akşamlar, iyi bayramlar cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Bu 3.tüp bebek denememdi maddi olarak şartları çok zorladık sil baştan tedaviye bütçemiz kalmadı. Bu sebeple de çok üzüldüm. Araştırdım hiç benim durumumu yaşayıp pozitife gidene rastlamadım. Çok zor ya insanlardan kaçan, sürekli depresif bir insan oldum.. Allah büyüktür… İnşallah o 2 embriyonuz size hayırlı, sağlıklı, imanlı çocuklar olarak gelir ve bu acılarınız son bulur 🌸

Bence kendinizi üzmeyin.
Benimkiler hızlı ve güzel gelişti.
Hatta doktor pgtden bahsetti ama gerek yok dedi.
Ben 4 tanesini gönderdim yinede.
2si güzel geldi 2si transfer edilemez.
Pgtde en azından baştan iyimi kötü bilirsiniz.
Boşuna transfer etmekten iyidir.
İçinizi ferah tutun lütfen.
Birtane sağlam embriyo yetiyor💜
Merhabalar, Pgt dediğiniz şey genetik test mi acaba? Eğer oysa dediğiniz gibi ama benim korkum iyi gelip tutmaması yada düşmesi… neye korkacağımı da şaşırdım ya

İyi akşamlar, iyi bayramlar cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Bu 3.tüp bebek denememdi maddi olarak şartları çok zorladık sil baştan tedaviye bütçemiz kalmadı. Bu sebeple de çok üzüldüm. Araştırdım hiç benim durumumu yaşayıp pozitife gidene rastlamadım. Çok zor ya insanlardan kaçan, sürekli depresif bir insan oldum.. Allah büyüktür… İnşallah o 2 embriyonuz size hayırlı, sağlıklı, imanlı çocuklar olarak gelir ve bu acılarınız son bulur 🌸
Size de iyi bayramlar.Hepimiz için çok zorlu bir süreç rabbim hepimizi sağlıklı evlatla mükâfatlandıracak inşallah 🙏
Benim de yaşım ileri 3 tane düşüğüm bir de pgt den hiç sağlıklı embriyo gelmeyen tüp bebek denemem var.Haklısınız maddi manevi çok yıpratıcı oluyor
Allah büyük hiç beklemediğiniz embriyonuz tutunacak ve sağlıkla kucağınıza gelecek inşallah 🙏 Bu durumu yaşayan tüm kız kardeşlerim dualarımdasınız benim için de inşallah öyle olur

Size de iyi bayramlar.Hepimiz için çok zorlu bir süreç rabbim hepimizi sağlıklı evlatla mükâfatlandıracak inşallah 🙏
Benim de yaşım ileri 3 tane düşüğüm bir de pgt den hiç sağlıklı embriyo gelmeyen tüp bebek denemem var.Haklısınız maddi manevi çok yıpratıcı oluyor
Allah büyük hiç beklemediğiniz embriyonuz tutunacak ve sağlıkla kucağınıza gelecek inşallah 🙏 Bu durumu yaşayan tüm kız kardeşlerim dualarımdasınız benim için de inşallah öyle olur
Ben de aynı şekilde o güzel emanete iyi bakabilecek herkese sağlıkla nasip etsin Allahım 💕 benim de 1 doğal yolla gelmişti düştü dış gebelikmiş sağlam tüpümü de götürdü.. Vardır Allahın bir hükmeti diyoruz ya hayırlısı olsun hepimiz için❤️‍🩹

X