Embriyo transferimin 8 günü erken gebelik testi yaptım negatif çıktı 2 embriyo transferi olupta ikiside tutmayan oldumu

Merhaba arkadaşlar 2 embriyo transferi olupta ikisinince tutmadığı olan oldumu hiç benim bugün transferin 8. Günü ve erken gebelik testi yaptım negatif çıktı kan vermeme 2 gün var daha çok korkuyorum ordada negatif çıkacak diye
Benim ilk denemem iki tane embriyo idi tutmamıştı belli olmaz idrar geç yansımışta olabilir

Sakin olmaya çalışın.
Bende 5nci gün embryosu transfer edildi 1 nisan.
5nci güne kadar hiç çizgi yoktu.
Dün ve bugün gün silik çizgi var.
Testi nezaman yapıyorsunuz? İlk idrarla demi?
Bende bir gaflette bulunup az önce test yaptım 2nisan öğlen transfer olmuştum 5.gün embriyosu negatif çıktı :KK43:

Henüz erken ama 5nci gün sizin için.
Bende 5nci gün yapınca negatifti.
6ncı gün çok silikti.
Bugün 7 yine çok silik.
5 dk sonra odaya geldim bu şekilde

Eklentiler

• IMG_3541.jpeg
    IMG_3541.jpeg
    67 KB · Görüntüleme: 87
Merhaba benimde 5.gün tek taze transfer 6.gün kan verdim negatif 7.gün evde kaset test yaptım negatif yarın sekizinci günüm doktor 10.günde test yap dedi ama umudum kalmadı
Doktorun dediğini yapın niye boşuna strese sokuyorsunuz kendinizi başkalarında o günlerde pozitif çıktıysa sizde de çıkacak diye bir şey yok doğal yolla denenen gebelliklerde bile ilişkiden 10 gün sonra yumurta dölleniyor 16. Günde testte çıkıyor

Doktorun dediğini yapın niye boşuna strese sokuyorsunuz kendinizi başkalarında o günlerde pozitif çıktıysa sizde de çıkacak diye bir şey yok doğal yolla denenen gebelliklerde bile ilişkiden 10 gün sonra yumurta dölleniyor 16. Günde testte çıkıyor
Haklısınız işte insan görünce özeniyor galiba yarın 9.gnüm

X