emecull'un zayıflama hikayesi

emecull

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2009
64
1
39
Arkadaslar yasadıgım surecı sızlerle paylasmak ıstedım belkı ufakta olsa bı faydası olur dıye dusundum.benım boyum 175 kılom 63 64 sureklı degısıyordu yanı çok kılolu durmasamda daha ınce olmıak ıstıyordum ama hep dıyetlerımı yarım bıraktım. sonra hayatımdan beyaz ekmegı cıkardım, tuzu mınımuma ındırdım caya seker atmamaya basladım aburcubur cok yerdım bıraktım. ve evet. bu ballı sırkelı suyla gune basladım. bol maydonoz salatalık domates lght peynırle olusan bı kahvaltı yapmaya basladım. her yemek sonrası yesıl cayımı ıctım gunde 3- 4 fıncan. sonra mate cayı metobolızmayı super calıştırıyor ıkı fıncanda bıgunde mate içmeye basladım. et yerıne yesıl mercımek yedım cunku aynı proteın var. mıdemı kuçultmeyı basardıktan sonra sıra kılo vermeye geldı. elma ayva mandalına seftalı bl yedım cunku hem tok tutuyor hemde lıf oranı yuksektı muz kavn karpuz çok tatlı uzum ıncır bunları az hatta hıc yemeyeye ozen gosterdım. ve asıl onemlı ıkı unsur greyfurt evet her aksam ve sabah kahvaltıda greyfurt yedım arada suyunu içtim. olaganustu işe yaradı. ve fransada yasadıgım için okul donemınde fransız kadınlarının bır cayı vardı metoblızmayı hızlı calışyıran. greyfurt kabukları maydonoz elma kabugu lımon yesıl cay cok az zencefıl bun gun içinde uc dort fıncan içtım.çok spor yapan bırı degılm yuruyus arada. ve şuan 54--55 kılo arasında gıdıp gelıyorum. kılomu korumaya calışıyorum. ıkı aya yakn bır zamanda verdım bu kıloyu ve hala almadım. umarım herkes hedefıne ulasır.:KK3:

canım benim boyle bir sorunum yok ama kilo vermek isteyenlere yardımcı olucagını umuyorum. Allah kimseyi bu formulu uygulicak durumlara dusurmesin=)))

yok yok o cayın tadı cok guzel:)oyle berbat tatlı caylara benzemıyor. şükür benımde yok aylardr 36 beden olmanın mutlugundayım:)

yok yok o cayın tadı cok guzel:)oyle berbat tatlı caylara benzemıyor. şükür benımde yok aylardr 36 beden olmanın mutlugundayım:)

ne güzel canım hedefine ulasmıssın alkisalkisalkis
peki diyete hala devam edıyomusun eger etmıyosanda normal yemek yeme alışkanlıgın devam mı edıyo hanı hamur işi aburcubur seyler yıyomusun mesela

ben şunu anlamıyorum okuyorum pes dıyorum bı arkadas yazmış 1 hafta kırmızı et yıyın bırı yazmış patates brı yazmış yumurta ya boyle bı sıstem olabılırmı o vucut ne hale gelır neyse. aburcubur yanı arada yıyorum ama aksam 9 da oturup fatmagulun sucu ne? ızlerken cekırdek kola cıps yemıyorum:))mafoldumben meyve yıyorum mesela. haftada ıkı uc defa cukulata yıyorum bıskuvı lıght yemeye calışıyorum hamurişi cok degıl işte kek bı dılım bı dılım borek yıyorum. yanı az yıyorm ve gece yemıyorum. o verdıgım cay tarıfını uygulayın ama once kesınlıkle once bagırsaklarınızın bı metobolızmanınzın hızı ıcın temızlenmesı sart. ıkı gunluk bı detoks mesela yoksa olmuyo

Arkadaslar yasadıgım surecı sızlerle paylasmak ıstedım belkı ufakta olsa bı faydası olur dıye dusundum.benım boyum 175 kılom 63 64 sureklı degısıyordu yanı çok kılolu durmasamda daha ınce olmıak ıstıyordum ama hep dıyetlerımı yarım bıraktım. sonra hayatımdan beyaz ekmegı cıkardım, tuzu mınımuma ındırdım caya seker atmamaya basladım aburcubur cok yerdım bıraktım. ve evet. bu ballı sırkelı suyla gune basladım. bol maydonoz salatalık domates lght peynırle olusan bı kahvaltı yapmaya basladım. her yemek sonrası yesıl cayımı ıctım gunde 3- 4 fıncan. sonra mate cayı metobolızmayı super calıştırıyor ıkı fıncanda bıgunde mate içmeye basladım. et yerıne yesıl mercımek yedım cunku aynı proteın var. mıdemı kuçultmeyı basardıktan sonra sıra kılo vermeye geldı. elma ayva mandalına seftalı bl yedım cunku hem tok tutuyor hemde lıf oranı yuksektı muz kavn karpuz çok tatlı uzum ıncır bunları az hatta hıc yemeyeye ozen gosterdım. ve asıl onemlı ıkı unsur greyfurt evet her aksam ve sabah kahvaltıda greyfurt yedım arada suyunu içtim. olaganustu işe yaradı. ve fransada yasadıgım için okul donemınde fransız kadınlarının bır cayı vardı metoblızmayı hızlı calışyıran. greyfurt kabukları maydonoz elma kabugu lımon yesıl cay cok az zencefıl bun gun içinde uc dort fıncan içtım.çok spor yapan bırı degılm yuruyus arada. ve şuan 54--55 kılo arasında gıdıp gelıyorum. kılomu korumaya calışıyorum. ıkı aya yakn bır zamanda verdım bu kıloyu ve hala almadım. umarım herkes hedefıne ulasır.:KK3:

ben matenın kapsulunu kullanmıstım etkılıydı. yanındada bı kac urun daha

bana sureklı cayını yapmak zor gelmıstı o nedenle kapsulu tercıh ettım. bırde tadı kotu mate cayının ya:)

ŞU greyfrutlu olan mı?. Bende deniyeceğim benim metobolizmamda çok yavaş.boshayallersmile

greyfurt kabukları maydonoz elma kabugu lımon yesıl cay cok az zencefıl bun gun içinde uc dort fıncan içtım

bu çay değilmi nasıl yaptın kaç dakika kaynattın

kaynamış suya bu malzemelerı koyuyosun esıt mıktarda 3 dak fokurdasın sonra kapagını kapat demlensın bı 20 dk ozu cıksun sonra ılık iç taze zencefıl bulamazsam toz zencefılı caya eklersın balla bırlıkte

canım oncelıkle tebrık edermmm bende 54 kıloydum bundan bıyıl oncesıne kadar şuan 64 e kadar çıktım hep aman bugun yeyım yrın başlarım zıhnıyetıylee ama temmuzda dugunum var hemen 54 olmak ıstıyorum pantolon gıyınce ustune dar bışıler gıyemez oldum gobek çıkıyo yanlardan aynaya bıle bakmıyorum makyaj bıle yapasm gelmıyor taşıyamıyorum bu fazlalıgı umarm bende bı aya kadar resım eklermm şuan koymaktan çekınıyorum :KK70: işyerınde arkadaşlarla çok kaçırıyorum çıkolata abur cubur derken bı bakıyorum akşama kaadar dunyayı yemışım ama yok bundan snra bı rota çızdım kendıme hep bu topıktekı yazıları okucammm ınsanın hevesı artıyor azmı yukselıyor bu hıkayelerı okuyunca ..

X