Emrıyo transferinden sonra 5. Gün

jesixa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2015
42
8
Merhaba hanımlar Martın 26 sında dondurulmuş embrıyo transferim gerceklestı transferin ilk günü sayılıyormu bilgilimisiniz bu konuda ve ben dayanamayıp cok erken olmasına ragmen test yaptım ve boyle bı sonuc cıktı bakarmısınız acaba sankı cok bellıbelirsiz 2. Cızgıyı goruyorum gibi ama yanlısda olabılır bırde siz bakarmısınız rica etsem ?

Eklentiler

• IMG_8260.jpeg
    IMG_8260.jpeg
    39,2 KB · Görüntüleme: 146
Merhaba hanımlar Martın 26 sında dondurulmuş embrıyo transferim gerceklestı transferin ilk günü sayılıyormu bilgilimisiniz bu konuda ve ben dayanamayıp cok erken olmasına ragmen test yaptım ve boyle bı sonuc cıktı bakarmısınız acaba sankı cok bellıbelirsiz 2. Cızgıyı goruyorum gibi ama yanlısda olabılır bırde siz bakarmısınız rica etsem ?
Çatlatma iğnesi yaptın mı canım onun etkisi de olabilir 5. Gün Cok erken

Ben transferi saydığım gün 6. Gündü hemen çift çizgi oldu sizinkini çok beklettinizmi eğer Buda hemen belirdiyse hayırlı olsun diyelim inşallah sizinledir

Ben transferi saydığım gün 6. Gündü hemen çift çizgi oldu sizinkini çok beklettinizmi eğer Buda hemen belirdiyse hayırlı olsun diyelim inşallah sizinledir
Evet hemen bakmamıştm teste uzerinden bıraz zaman gecmişti tekrarlıcam insallah bırkacgun snra yıne

Evet çizgi var bende 6. Gün yapmıştım baya silik çıkmıştı

Çok iyi baya erken çıkmış kan verdiniz mi
Testı yaptım ama hemen bakmadım biraz zaman gectı uzerınden sonra baktım cok bellı belırsz oluncada bıraz daha beklemeyı uygun gördum cunku buradakı doktorlar hemen kantestı yapmıyor gununu bekleyıp ıdrar testı ıstıyor

testi tekraladınız mı yada kan verdiniz mi ? Benimde aynı şekilde 5. gün çok ince bir çizgi çıktı ama testi bıraktım gittim üstünden biraz zaman geçmişti baktığımda elimde başka testte olmadığı için kan vermeyede cesaret edemediğim için bıraktım öyle.

testi tekraladınız mı yada kan verdiniz mi ? Benimde aynı şekilde 5. gün çok ince bir çizgi çıktı ama testi bıraktım gittim üstünden biraz zaman geçmişti baktığımda elimde başka testte olmadığı için kan vermeyede cesaret edemediğim için bıraktım öyle.
Aynı şekilde bende öyle yapmıştm bakmayıp bırakıp gtmiştim ve bıdahada tekrarlamadm çünku aynı anmı cıktı yoksa durdukcamı onu bılmıyorum tekrarlamayada ceseret edemıyorum acıkcası en iyisi gününü beklemek 🤷🏻‍♀️

X