Bebek Beslenmesi Emzik alıştırma

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

tazepapatya

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2021
10
0
26
Bebeğim iki buçuk aylık şimdiye kadar çok şükür anne sütü ile beslendi ama çok yoruyor gazdan dolayı emzik vermek istiyorum uykuya dalarken bir türlü almadı. Bebedorun damaksız emziğini aldım. Ne yapsam avent mi alsam sizce alır mı nasıl tutturabilirim ?

Bebeğim iki buçuk aylık şimdiye kadar çok şükür anne sütü ile beslendi ama çok yoruyor gazdan dolayı emzik vermek istiyorum uykuya dalarken bir türlü almadı. Bebedorun damaksız emziğini aldım. Ne yapsam avent mi alsam sizce alır mı nasıl tutturabilirim ?
Merhaba emzik alıştırmak bazen zor bir süreç olabiliyor ben bebeğimde nuk’un emziklerini kullandım başkasını istemedi.. alıştırma sürecinde o ağzından atttıkça sabırla geri verdim bir kaç gün içinde alıştı ama bu demek değil ki sizin ki bu süreçte alışacak her bebek farklıdır biliyorsunuz… allah yardımcınız olsun iyi günler..

X