Emzikliym hamilemiyim acaba

mhmmdn annesi

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2023
5
0
20
Merhaba kızlar emzikliyim 8 aylık oğlum var eşimle bu ay 4 defa korunmasız ilişkiye girdik ben istiyorum aslında ikisini birden büyütmek istiyorum hamilemiyim acaba kasık Bölgem çok ağrıyor bu ay beklicem adetimi ilk gebelimde folik asit kullanarak gebe kaldim ikincide kullanmadan kalabilir miyim acaba

Anladim zaten ama emzikliyim demesi tuhaf geldi emziriyorum dese daha dogru olur birde korudugunu dusunuyor sanirim emzirmenin ama oyle birsey yok.
Haa tamam bende ciddisiniz sandım 😂. Ya bu emzirme işi hiçte korumuyor kimi görsem emzirirken hamle kaldım diyor

Biliyorum sütun korumadigini ben hamile kalmak istiyorum zaten
O zaman nicin emzikli oldugunjzu belirttiniz ki 8 aylik cocugum var deseydiniz yeterdi. Ikisinede yetebileceginizi ayni oranda sevgi verip ihtiyaclarini karsilayacaginizi dusunuyor musunuz? Esinizde sizin kadar istekli mi? Cunku daha yeni birseyler duzene girmistir cinsellik dahil. Bu kadar cesur olmaniz ilginc.

O zaman nicin emzikli oldugunjzu belirttiniz ki 8 aylik cocugum var deseydiniz yeterdi. Ikisinede yetebileceginizi ayni oranda sevgi verip ihtiyaclarini karsilayacaginizi dusunuyor musunuz? Esinizde sizin kadar istekli mi? Cunku daha yeni birseyler duzene girmistir cinsellik dahil. Bu kadar cesur olmaniz ilginc.
Herkesin kendi hayatı kendi kararı ben sadece sordum yani bu kdr uzatılmasını anlamadım

X